صلوات
  • دکترربیعی در دیدارنوروزی با کارکنان وزارت تعاون،کارورفاه اجتماعی : اولین نشست هیات دولت در سال 96 با برنامه های  اشتغال آغاز می شود/ بیمه اجتماعی  و ف

  • همزمان با آغاز سال 1396 انجام شد؛ حضور صمیمی دکتر ربیعی در مجتمع خدمات بهزیستی و توانبخشی شهدای هفتم تیر

  • رئیس جمهوری در آیین رونمایی از 60 قلم داروی جدید : همه مشکلات در کوتاه مدت حل نمی شود/در «سال اشتغال» همه باید کمک کنند

  • با حضور رییس جمهوری و در اولین ساعات آغاز سال 1396 ؛   60 قلم داروی جدید رونمایی شد / افتتاح خط تولید جدید جامدات شرکت داروسازی رازک

  • از سوی دکتر ربیعی ؛ بخشنامه حداقل مزد سال 1396 مشمولان قانون کار ابلاغ شد

واگذاری بیش از 4 هزار و 162 واحد مسکونی در قالب تعاونی های مسکن غیر مهر به مردم زنجان
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با اشاره به اینکه از طریق فعالیت تعاونی‌های مسکن در استان 29 هزار و 994 قطعه زمین در اختیار مردم قرار گرفته است، افزود: در همین زمینه 4 هزار و 162 واحد مسکونی هم در قالب تعاونی های مسکن غیر مهر به مردم واگذار شده است.
۰۳ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۹
شرکت های تعاونی توسعه و عمران شهرستانهای زنجان و خرمدره تا پایان امسال تشکیل میشود
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان از تشکیل و راه اندازی شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستانهای زنجان و خرمدره تا پایان سال جاری در این استان خبر داد.
۰۳ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۶
ثبت‌نام 4 هزار و 117 نفر در کاریابی‌های زنجان/ فعالیت 7 کاریابی در سطح شهرستان
رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان زنجان گفت: در سال 95 در مجموع 4 هزار و 117 نفر در کاریابی‌های شهرستان زنجان ثبت ‌نام کرده‌اند.
۰۳ اسفند ۱۳۹۵ - ۸:۴۷
هشتمین جلسه هم اندیشی مدیران حراست های دستگاههای تابعه وزارت تعاون کار ورفاه اجتماعی استان برگزار شد.
رئیس اداره حراست اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان از برگزاری هشتمین جلسه هم اندیشی مدیران حراست های دستگاههای تابعه وزارت تعاون کار ورفاه اجتماعی استان خبرداد.
۰۳ اسفند ۱۳۹۵ - ۸:۴۱
اختصاص شماره ملی تامین اجتماعی به 530 هزار بیمه شده زنجانی
مدیرکل تامین اجتماعی استان زنجان با اشاره به اجرای طرح بازرسی الکترونیکی از ماه جاری در زنجان گفت: با فراهم شدن زیر ساختها طرح بازرسی الکترونیکی به اجرا گذاشته می شود که بازرسان با در اختیار داشتن تبلت و امکان ثبت اثر انگشت بیمه شده اقدام به انجام بازرسی می کنند.
۰۳ اسفند ۱۳۹۵ - ۸:۳۷
تقدیر از نفرات برتر مسابقات دهه مبارک فجر جامعه کارگری استان زنجان
مدیر رفاه و امور اجتماعی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان گفت: طی مراسمی در اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان از نفرات برتر مسابقات دهه مبارک فجر سال 95 جامعه کارگری استان زنجان تقدیر شد.
۰۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۷
انتشار 70 خبر در سایت اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان
مدیر روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان از انتشار 70 خبر در بهمن ماه گذشته در سایت اطلاع رسانی اداره کل خبر داد.
۰۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۲
۶۰۰۰ نفر با اجرای طرح تکاپو در استان زنجان صاحب شغل می‌شوند‌
مدیرکل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان گفت: با اجرای طرح تکاپو برای ۶ هزار نفر فرصت شغلی شدید ایجاد می‌شود و ۱۹ درصد از افراد بیکار استان زنجان از فهرست بیکاران خارج می‌شوند.
۰۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۹:۵۷
« قبلی ۱ ۲ ۳ صفحه ۴ از ۴
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل در ایام آغازین سال جدید از ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستانهای پارس آباد و بیله سوار و گرمی بازدید کرد.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی همدان در دیدار با اعضای هیات رئیسه اتاق تعاون استان گفت: نامگذاری امسال با عنوان اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال بسیار هوشمندانه بوده است.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: تسهیلات رونق اقتصادی در این استان علاوه بر حفظ اشتغال قبل، 600 فرصت شغلی جدید را فراهم کرده است.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری از ایجاد 11 هزار و 127 شغل از سوی نهادها و دستگاه های اجرایی استان طی سال جاری خبر داد.
سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: کانون کارآفرینان استان باید محلی برای سرمایه گذاران باشد.
نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: باید یک اقتصاد مقاومتی به معنای واقعی در کشور به‌وجود آوریم.
366 نفر ساعت دوره های آموزشی و ترویجی برای اعضاء تشکل های کارگری و کارفرمایی استان اردبیل در سال 1395برگزار شده است.

پیوندهای سازمانی

 paygahe rahbari   paygahe dolat paygah riyasat jomhoor    paygah saamadpaygah vezarat 

سازمان‌های تابعه و نهادهای مرتبط