شعار سال 1399

Loading
Loading
Loading
آزمون مربیان پایور نیروهای مسلح (آجا)
۲۹ شهریور ۱۳۹۹
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان زنجان گفت: در راستای ارتقاء سطح علمی مربیان پایور نیروهای مسلح (آجا) آزمون در خوشه‌های صنعت، خدمات و فرهنگ و هنر ویژه احراز صلاحیت این مربیان در محل پادگان تیپ 16 زرهی شهید مخبری زنجان برگزار شد.
تاکنون 64.5 میلیارد تومان تسهیلات به بنگاه‌های آسیب دیده از کرونا پرداخت شده است
۲۹ شهریور ۱۳۹۹
مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: تاکنون 64.5 میلیارد تومان تسهیلات به بنگاه‌های آسیب دیده از کرونا پرداخت شده است.
توزیع بسته‌های فرهنگی_ورزشی سلامت محور بین کارگران
۲۷ شهریور ۱۳۹۹
مدیر امور اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: اداره کل امور اجتماعی به عنوان راهبر و ناظر طرح ملی کاج بسته‌های ورزشی_فرهنگی و سلامت محور را در آینده‌ای نزدیک تحویل مدیران کارخانجات و بنگاه‌های اقتصادی خواهد داد تا در اختیار کارگران قرار دهند.
از کارآفرینان برتر واحدهای تولیدی و صنعتی شهرستان خرم دره تجلیل شد
۲۷ شهریور ۱۳۹۹
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با اهداء لوح و تندیس از مدیران عامل شرکت مینو و نوین پروار ایرانیان به عنوان کارآفرین برتر سال 98-97 تجلیل کرد.
عقد قرارداد با پزشکان، دندانپزشکان و ماماهای متقاضی همکاری با سازمان تامین اجتماعی
۲۷ شهریور ۱۳۹۹
مدیر درمان تامین اجتماعی استان زنجان از عقد قرارداد با پزشکان، دندانپزشکان و ماماهای متقاضی همکاری با این سازمان به صورت غیر حضوری و الکترونیکی خبر داد.
پیام تبریک و تشکر مدیر کل به مناسبت کسب رتبه برتر اداره کل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان در جشنواره شهید رجایی
۲۶ شهریور ۱۳۹۹
مدیرکل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان زنجان در پیامی ضمن تبریک کسب رتبه برتر اداره کل در جشنواره شهید رجایی استان از زحمات همکاران قدردانی کرد .
توجه به ظرفیت‌های استانی عامل موفقیت توسعه مشاغل خانگی است
۲۶ شهریور ۱۳۹۹
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت:توجه به ظرفیت‌های استانی توسعه مشاغل خانگی را در برخواهد داشت.
۱ صفحه ۲ از ۴ ۳ ۴
جلسه شورای هماهنگی مدیران دستگاه های زیر مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان به ریاست عباس علیزاده، مدیرکل و رئیس شورای هماهنگی مدیران و با حضور کریم یاوری مشاور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی جهت رسیدگی به خسارات وارده ناشی از وقوع سیل در شهرستان تالش در اداره کل بهزیستی استان گیلان برگزار شد.
مدیر توسعه کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران گفت: تا کنون بیش از 280 میلیارد تومان تسهیلات به کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا و صاحبان مشاغل رسته های اعلام شده پرداخت شده است.
مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان گفت: بر اساس اعلام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تاکنون 9 هزار و 244 کارگر در طرح اقدام ملی مسکن ثبت نام کردند.
مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان سمنان با بیان این که در شش ماهه نخست سال جاری دستگاههای اجرایی استان سمنان تعداد دو هزار و 689 شغل ایجاد کردند، گفت: 26درصد تعهد اشتغال سال 99 تا کنون اجرایی شده است.
مشاور و نماینده ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در گیلان با اشاره به سیل اخیر در شهرستان تالش گفت: آماده شناسایی نیازمندی ها و ارائه اقلام ضروری برای سیل زدگان هستیم.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان با بیان این که شفافیت در هر فعالیتی تعیین کننده است و می تواند پایه های هر دولتی را تقویت کند، گفت: شفافیت اساس اعتمادسازی در جامعه است.
مراسم گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس و آغاز هفته دفاع مقدس با حضور مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و با نواختن زنگ مقاومت در شرکت تراکتورسازی کردستان در سنندج برگزار شد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان از طرح توسعه مشاغل خانگی برای زنجان خبر داد و گفت: سهم استان زنجان از مجموع 54 هزار و 300 نفر هدفگذاری کشوری برای اجرای طرح توسعه مشاغل کسب و کارهای خانگی یک هزار و 800 نفر است.

سازمان‌های تابعه و نهادهای مرتبط