Loading
Loading
Loading
مرکز تلفن 2500 پاسخگوی سوالات حوزه روابط کار شد
۰۲ آذر ۱۳۹۹
هم زمان با آغاز تعطیلی دو هفته ای ستاد مقابله با کرونا، با دستور " محمدشریعتمداری" وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی، زمینه استفاده ازمرکز تلفن 2500 صندوق بازنشستگی کشوری برای معاونت روابط کار با هدف پاسخگویی به سوالات جامعه هدف این معاونت تسریع شد .
« راز زندگی بقاء» کتاب شد
۰۲ آذر ۱۳۹۹
مدیر کل بهزیستی استان زنجان از چاپ کتاب « راز زندگی بقاء» فرزند شهید بهزیستی خبر داد.
پیام مدیرکل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان به مناسبت هفته بسیج
۰۱ آذر ۱۳۹۹
مدیرکل تعاون،کار وفاه اجتماعی استان البرز با صدور پیامی فرا رسیدن هفته بسیج را به تمامی بسیجیان و بویژه جامعه بسیجیان کار وتلاش استان زنجان تبریک گفت. ‎
ثبت نام جشنواره امتنان از کارگران نمونه در زنجان آغاز شد
۲۹ آبان ۱۳۹۹
مدیر امور اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: ثبت نام سی و دومین جشنواره امتنان از کارگران، گروه‌های کار و واحدهای نمونه این استان از روز چهارشنبه آغاز شده و متقاضیان تا ۱۴ آذر امسال فرصت شرکت در این جشنواره را دارند.
افزایش 5 درصدی بیمه شدگان روستایی و عشایری نسبت به سال گذشته
۲۹ آبان ۱۳۹۹
مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان زنجان، با بیان اینکه 500پرونده بیمه روستائیان در دست اقدام است ، گفت: در حال حاضر در استان زنجان 4هزار و 824نفر بیمه شده صندوق وجود دارد.
۹۹میلیارد تومان تسهیلات جبران خسارت کرونا در زنجان پرداخت شد
۲۸ آبان ۱۳۹۹
مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: از مجموع درخواست‌های جبران خسارت کرونا که به بانک‌های این استان ارائه شده، تاکنون ۹۹ میلیارد تومان تسهیلات به متقاضیان پرداخت شده است.
۱ صفحه ۲ از ۴ ۳ ۴
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس گفت: با اعمال محدودیت‌های جدید کرونایی و ضرورت کاهش ترددهای حضوری،زیرساخت ارایه خدمات الکترونیکی به جامعه کار و تولید و تعاونگران این استان افزایش یافته است.
به همت مدیریت امور اجتماعی اداره کل تعاون، کارو رفاه اجتماعی استان اصفهان جلسه هم افزایی شرکای اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در زمینه پیشگیری و درمان بیماری کرونا برگزار شد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز از ارائه مشوق بیمه ای برای صاحبان بنگاه های اقتصادی و کارفرمایان واحدهای تولیدی استان در صورت جذب فارغ التحصیلان دانشگاهی خبر داد
مدیر صندوق بیمه کشاورزان، روستاییان و عشایر خراسان شمالی گفت: بر اساس آمار ارایه شده صندوق مرکزی، این استان با پوشش ۳۲ درصدی جامعه هدف، ۱۱ درصد از میانگین کشوری این شاخص جلوتر است.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: امنیت امروز ما مدیون فداکاری‌هایی است که شهدا و ایثارگران با گذشتن از جان و سلامتی خود فراهم کردند و امروز نیز وظیفه همه ما خدمت‌رسانی به این عزیزان است .
رئیس سازمان بسیج کارگری استان زنجان با بیان اینکه شیفت ایثار به مناسبت هفته بسیج مختص این قشر اجرا می‌شود، گفت: کارگران در خارج از وقت کاری به مدت چند ساعت به صورت اضافه، فعالیت می‌کنند که طبق هماهنگی‌های انجام‌شده، درآمد حاصل از این کار به تهیه کمک‌های مومنانه اختصاص می‌یابد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل با بیان این که کارآفرینان در شرایط کنونی از ارزشمندترین افراد جامعه هستند، گفت: با بهره‌برداری از فاز جدید شرکت قطعه‌بندی مرغ آیداگستر ۱۰۰ نفر مشغول به کار شدند.
در دیدار مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی فارس با رییس کل دادگستری این استان بر رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در محیط کار برای پایداری تولید و وجود امنیت در این حوزه علی‌رغم اوج گیری بیماری کرونا تاکید شد.

پیوندهای سازمانی