جهش تولید

Loading
Loading
Loading
کارگران مشکوک به کرونا تا زمان مشخص شدن پاسخ تست در محل کار حاضر نخواهند شد
۰۷ تیر ۱۳۹۹
رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی ماهنشان گفت: کارگران مشکوک به کرونا تا زمان مشخص شدن پاسخ تست از طرف شبکه بهداشت ماهنشان در قرنطینه بوده و در محل کار حاضر نخواهند شد.
مدیرکل تامین‌اجتماعی استان زنجان:
۰۷ تیر ۱۳۹۹
اعتبار دفترچه های تامین اجتماعی با 6 روش غیر حضوری و آنی قابل استعلام است .
پیام مدیرکل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان به مناسبت هفتم تیر
۰۷ تیر ۱۳۹۹
مدیرکل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان پیامی را به مناسبت حماسه 7 تیر و سالگرد آسمانی شدن شهید دکتر بهشتی صادر نمود
سرپرست اداره روابط کار اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان منصوب شد
۰۷ تیر ۱۳۹۹
با ابلاغ مدیرکل تعاون کارروفاه اجتماعی استان زنجان محمد اسدی به عنوان سرپرست جدید اداره روابط کار اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان منصوب شد
هفت هزار نفر در زنجان متقاضی استفاده از بیمه بیکاری شدند
۰۵ تیر ۱۳۹۹
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: در نتیجه شیوع کرونا و تحتت تاثیر قرار گرفتن فعالیت برخی کارگاهها و کسب و کارها، حدود هفت هزار نفر در این استان متقاضی بهره‌مندی از بیمه بیکاری شدند
دوره آموزشی پیشگیری از اعتیاد و مواد مخدر و سبک زندگی سالم
۰۵ تیر ۱۳۹۹
رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان ماهنشان از برگزاری دوره آموزشی پیشگیری از اعتیاد و مواد مخدر و سبک زندگی سالم برای کارگران شرکت کالسیمین خبر داد.
جلسه هماهنگی پیشگیری از اعتیاد در جامعه کار و تولید شهرستان سلطانیه
۰۵ تیر ۱۳۹۹
سرپرست هماهنگی واحد اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی سلطانیه از برگزاری جلسه هماهنگی پیشگیری از اعتیاد در جامعه کار و تولید این شهرستان خبر داد.
۱ صفحه ۲ از ۴ ۳ ۴
چهارمین جلسه شورای هماهنگی مدیران دستگاه های تابعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام با حضور علی اوسط هاشمی معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، معاون استاندار و مدیران دستگاه های تابعه در محل هتلداری اداره کل آموزش فنی و حرفه ای برگزار شد.
مدیر امور اجتماعی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل از تحت پوشش قرار گرفتن تعداد نزدیک به ۶۰۰۰ نفر توسط خانه های بهداشت کارگری واحدهای تولیدی استان خبر داد.
مدیر اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان گزارش اقدامات هفته مبارزه با مواد مخدر را ارائه کرد .
سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی گفت: جهش تولید و رونق تولید با تلاش جمعی امکان پذیر است.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری گفت: تعاونی‌ها واحدهای کوچک ویژه اقتصادی هستند که به صورت مستقیم یا غیرمستقیم در تولید ملی، کارآفرینی و جذب نیروی کار با افراد جامعه مشارکت می کنند.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوشهر گفت: کارگاه هایی که فارغ التحصیلان دانشگاهی را به مدت یک سال جذب نمایند ، از طرف دولت مبلغ ۳۰ درصد از حقوق شاغلین این کارگاه ها پرداخت می شود و سهم استان بوشهر در سال 99 تعداد 728 نفر است.
علی حدادی نماینده مردم ساوجبلاغ،نظرآباد و طالقان در مجلس شورای اسلامی در نشست شورای هماهنگی دستگاه های زیر مجموعه تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز با حضور مسئولین تشکلات کارگری و تعاونی و کارفرمایی استان گفت: استان البرز بهترین ظرفیت ها را در بخش های مختلف صنعت، کشاورزی و گردشگری دارد.

سازمان‌های تابعه و نهادهای مرتبط