جهش تولید

Loading
Loading
Loading
لغو جلسات هیات های حل اختلاف، مجامع تشکل های کارگری، کارفرمایی و حضور و غیاب مقرری بگیران بیمه بیکاری در زنجان
۲۵ اسفند ۱۳۹۸
مدیرکل تعاون،‌کار و رفاه اجتماعی استان زنجان لغو جلسات هیات های حل اختلاف، مجامع تشکل های کارگری، کارفرمایی و حضور و غیاب مقرری بگیران بیمه بیکاری را از اقدامات صورت گرفته در راستای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا عنوان کرد.
آغاز به کار پویش "روستای بدون کرونا" در زنجان
۲۲ اسفند ۱۳۹۸
مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستائیان و عشایر استان زنجان از آغاز به کار پویش "روستای بدون کرونا" در استان خبر داد و گفت: این پویش برای حمایت از بیماران مبتلا به کرونا که عضو صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستائیان و عشایر هستند ایجاد شده است.
مراکز فنی و حرفه‌ای ظرفیت موثری برای مقابله با بیماری کرونا هستند
۲۲ اسفند ۱۳۹۸
استاندار زنجان گفت: استفاده حداکثری از توان و ظرفیت مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای در مسیر مبارزه و مقابله با ویروس کرونا بسیار موثر است.
تولید روزانه بیش از2000 عدد ماسک بهداشتی
۲۱ اسفند ۱۳۹۸
رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان طارم از اقدامات شرکتهای تولیدی این شهرستان در راستای تولید لوازم بهداشتی در راستای مقابله با ویروس کرونا خبر داد.
پیام مدیرکل تعاون کارروفاه اجتماعی به مناسبت روز  بزرگداشت شهدا
۲۱ اسفند ۱۳۹۸
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان به مناسبت فرا رسیدن 22 اسفند ماه سالروز تأسیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و روز تکریم شهدای گرانقدر پیامی صادر نمود.
بازدید از کارگاه های تولیدی شهرستان خدابنده
۲۱ اسفند ۱۳۹۸
سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان خدابنده از کارگاه های تولیدی این شهرستان بازدید کرد.
کارگاه‌های فنی و حرفه‌ای زنجان دست به کار شدند/تولید روزانه ۱۲ هزار ماسک
۲۱ اسفند ۱۳۹۸
مدیرکل آموزش فنی وحرفه‌ای استان زنجان از آغاز دوخت روزانه بالغ بر ۱۲ هزار عدد ماسک برای پیشگیری از ابتلا به بیماری کرونا در کارگاه خیاطی مرکز آموزش فنی وحرفه‌ای فجر ابهر خبر داد.
۱ صفحه ۲ از ۴ ۳ ۴
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: پرداخت تسهیلات اشتغال به محرومان و مددجویان تحت پوشش نهادهای حمایتی در استان مرکزی طی سال ۹۸ موجب ایجاد بیش از یک هزار و ۳۰۰ شغل شد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام گفت: خط تولید لباس ایزوله ویژه کرونا در شرکت تعاونی ۳۶۲۶فدک سبز ایلام راه اندازی شد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: ۵۳۴ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال سال گذشته در قالب یک‌هزار و ۲۷۸ طرح به افراد تحت پوشش نهادهای حمایتی استان پرداخت شد.
سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان از نقش آفرینی تعاونی های استان با تولید کالای بهداشتی مورد نیاز برای مبارزه با ویروس کرونا خبر داد.
معاون آموزشی اداره کل فنی و حرفه‌ای استان مرکزی گفت: ۶ میلیون و پنج هزار نفر ساعت آموزش مهارتی در ۴۷۰ رشته در دو بخش دولتی و آزاد پارسال در مراکز فنی این اداره کل ارایه شد.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران از تولید بیش از یک میلیون دستکش، 60 هزار ماسک و 30 هزار لباس ایزوله بیمارستانی (گان) توسط شرکت های پشتیبان مشاغل خانگی و تعاونی ها در استان خبر داد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: پیگیری و شناسایی بنگاه های مشکل دار یکی از برنامه های اولویت دار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوده است.
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی خوزستان از تشدید بازرسی و نظارت بر بهداشت واحدهای تولیدی و بنگاه های اقتصادی استان به منظور پیشگیری از شیوع کروناویروس خبر داد.

سازمان‌های تابعه و نهادهای مرتبط