Loading
Loading
Loading
تجلیل از تعاونی‌های برتر استان زنجان
۱۷ شهریور ۱۴۰۰
مدیر روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان گفت: شانزدهمین جشنواره تعاونی‌های برتر استان زنجان باحضور مسئولین استانی و با رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی در سالن پیامبر اعظم س برگزار شد
فرآیند احصاء نیازهای مهارتی طرحهای صنعتی زنجان ۶۰ درصد پیشرفت دارد
۱۷ شهریور ۱۴۰۰
سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: فرآیند احصاء نیازهای مهارتی طرح های صنعتی با پیشرفت فیزیکی بالای ۶۰ درصد در استان به عنوان یکی از اقدامات ابتکاری به شمار می رود که از اردیبهشت امسال آغاز شده است.
زنجان سال گذشته کمترین بیکاری را ثبت کرده است
۱۶ شهریور ۱۴۰۰
استاندار زنجان گفت: بر اساس مستندات مرکز آمار، سازمان مدیریت برنامه ریزی این استان به همراه ۲ استان دیگر طی سال گذشته کمترین افزایش بیکاری و بهترین راندمان را ثبت کرده اند که این مهم باید به مردم این استان اطلاع رسانی شود.
بزرگترین خط کشتار صنعتی بلدرچین شمال غرب در زنجان راه اندازی شد
۱۶ شهریور ۱۴۰۰
سرپرست اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان گفت:همزمان با سومین روز از هفته تعاون، بزرگترین خط کشتار صنعتی بلدرچین شمال غرب کشور در زنجان راه اندازی شد.
51 هزار نفر از جمعیت استان زنجان تحت پوشش بیمه اجتماعی روستاییان هستند
۱۶ شهریور ۱۴۰۰
مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان زنجان، تعداد اعضای این صندوق تا پایان تیرماه سال جاری را 51 هزار و 468 نفر بیان کرد و گفت: این تعداد نسبت به تیرماه سال گذشته 8.5 درصد رشد دارد.
۹۸ درصد سالمندان تحت پوشش بهزیستی زنجان در برابر کرونا واکسینه شده‌اند
۱۴ شهریور ۱۴۰۰
مدیرکل بهزیستی استان زنجان گفت: با توجه به کارهای انجام گرفته تزریق واکسن کرونا به افراد بالای ۶۰ سال که جزو گروه پرخطر محسوب می شوند از ۲ ماه آینده پیگیری شده که در مجموع حدود ۹۸ درصد سالمندان تحت پوشش بهزیستی واکسینه شده‌اند
« قبلی ۱ ۲ صفحه ۳ از ۴ ۴ بعدی »
مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان هرمزگان از برخورداری بیش از 2هزار و 500 جویای کار هرمزگانی از طرح یارانه دستمزد خبر داد .
مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان قزوین گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۱۶ هزار نفر ساعت آموزش مهارتی در کارگاه‌های آموزشی جوار صنایع در قالب دوره‌های فنی و حرفه‌ای محیط واقعی کار برای متقاضیان در استان برگزار شده است.
سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: شرکت تعاونی عمران کارا از اردبیل صاحب عنوان برتر ملی در شانزدهمین جشنواره تجلیل از تعاونی های کشور برتر شد.
مرکز داوری اتاق تعاون استان بوشهر با حضور مصدق کشاورزی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوشهر افتتاح شد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی گفت: سرمایه تعاونی های استان ۵۲۰ میلیارد ریال و صادرات آن ها در سال جاری ۴۵۸ هزار دلار است.
دومین نشست هیات فنی مراکز مشاوره و کارآفرینی استان هرمزگان برگزار و طی آن با راه اندازی 2 مرکز جدید و تمدید فعالیت 7 مرکز دیگر موافقت شد.
از دو شرکت تعاونی برتر گیلان در شانزدهمین جشنواره تعاونی های برتر ملی تقدیر شد.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم گفت: به منظور رفع موانع تولید مهمترین موانع و مشکلات بخش تعاون در استان شناسایی شد.

گزارش تصویری

پیوندهای سازمانی