Loading
Loading
Loading
دسترسی به نیروی کار ماهر در زنجان تسهیل شد
۲۳ خرداد ۱۴۰۰
مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان گفت: بانک اطلاعاتی نیروی کار ماهر و دارای کارت مهارت، تهیه شده و مردم می‌توانند از طریق اپلیکیشن، به نیروی کار ماهر و سوابق آنها دسترسی داشته باشند.
شرکت در انتخابات وظیفه و تکلیف شرعی ماست
۲۲ خرداد ۱۴۰۰
سرپرست اداره کل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان زنجان گفت: وظیفه و تکلیف شرعی ما شرکت در انتخابات است و انجام این تکلیف بر ما واجب است.
توانمندسازی ۱۴۰ زن سرپرست خانوار زیرپوشش بهزیستی
۲۲ خرداد ۱۴۰۰
مدیر کل بهزیستی استان زنجان از توانمند سازی۱۴۰ زن سرپرست خانوار و دختر خود سرپرست زیرپوشش بهزیستی خبرداد و گفت: طرح‌های خودکفایی، اشتغال و توانمندسازی خانوارهای زیرپوشش از جمله برنامه‌های بهزیستی است.
رفع موانع تولید با اجرایی شدن قوانین محیط کسب و کار
۱۸ خرداد ۱۴۰۰
سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان تصریح کرد: با اجرایی شدن تعدادی از مفاد قانون بهبود محیط کسب و کار ، بسیاری از موانع برسر راه تولید رفع می شود.
پیام تسلیت رحلت امام خمینی و قیام 15 خرداد
۱۳ خرداد ۱۴۰۰
سرپرست اداره کل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان زنجان با صدور پیامی سالگرد ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) را تسلیت گفت و قیام خونین 15 خرداد را گرامی داشت.
خانه کارگر از جایگاه ویژه ای در میان همتایان خود برخوردار است
۱۲ خرداد ۱۴۰۰
سرپرست اداره‌ کل تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی استان زنجان خانه کارگر به عنوان یک تشکل صنفی غیر دولتی از جایگاه ویژه ای در میان همتایان خود برخوردار است.
« قبلی ۱ ۲ صفحه ۳ از ۴ ۴ بعدی »
مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت: توسعه ورزش کارگری، نیازمند حمایت و مشارکت بنگاه های اقتصادی است.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم گفت: با امضاء تفاهم نامه، پرداخت تسهیلات به شرکت های تعاونی در استان با مشارکت بانک های عامل بزودی انجام می شود.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم از تمدید بسته حمایت از کسب و کارها و مشاغل به شدت آسیب دیده از کرونا خبر داد.
در اجرای قانون "حمایت از شرکتها و مؤسسات دانش بنیان"و به منظور توسعه اقتصاد دانش محور، تقویت و توسعه تعاونی های نوآور و توانمندسازی تعاونی های حمایت محور و با هدف استفاده بهینه از امکانات و هم افزایی منابع موجود اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و ظرفیت های مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای گلستان تفاهم نامه همکاری منعقد شد.
مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گیلان گفت: اگر از واحدهای تولیدی به موقع حمایت نشود و فضای رقابتی برای ارتقای کیفیت محصولات میان تولید گنندگان داخلی ایجاد نکنیم پس از لغو تحریم ها با ورود کالاهای خارجی باز هم در بخش تولید دچار مشکل می شویم.
مدیر صندوق کارآفرینی امید استان اردبیل گفت: از آغاز دولت تدبیر و امید تعداد سه هزار و ۶۵۲ فقره تسهیلات قرض‌الحسنه به مبلغ ۱۱۴ میلیارد تومان توسط این صندوق برای اجرای طرح‌های صنعتی در این استان پرداخت شده است.
رییس بسیج جامعه کارگری استان زنجان گفت: به مناسبت دهه کرامت، 300 بسته معیشتی در بین جامعه کارگری استان زنجان توزیع شد.
مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت: مهلت ثبت نام مشاغل و کسب و کارهای به شدت آسیب دیده از کرونا برای دریافت تسهیلات کرونایی در حوزه های گردشگری، ورزش و جوانان، فرهنگ و هنر و حمل و نقل ریلی و هوایی تا پایان شهریورماه سال جاری تمدید شد.

گزارش تصویری

پیوندهای سازمانی