شعار سال 1399

Loading
Loading
Loading
کارکنان نمونه تامین اجتماعی استان تجلیل شدند .
۲۶ شهریور ۱۳۹۹
به مناسبت هفته دولت در مراسمی با حضور مدیر کل تامین اجتماعی استان زنجان از کارکنان نمونه این مجموعه تجلیل به عمل آمد .
کسب عنوان برتر جشنواره شهید رجایی توسط اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان
۲۶ شهریور ۱۳۹۹
اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان در شانزدهمین جشنواره شهید رجایی حائز رتبه برتر شد.
بازدید از پروژه های تعاونی مسکن فرهنگیان زنجان
۲۵ شهریور ۱۳۹۹
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان به منظور بررسی مسائل و وضعیت پیشرفت تعاونی های مسکن فرهنگیان از دو پروژه فرمانیه و فراز بازدید بعمل آورد.
سهم یک هزار و 800 نفری زنجان از مشاغل خانگی
۲۵ شهریور ۱۳۹۹
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان از طرح توسعه مشاغل خانگی برای زنجان خبر داد و گفت: سهم استان زنجان از مجموع 54 هزار و 300 نفر هدفگذاری کشوری برای اجرای طرح توسعه مشاغل کسب و کارهای خانگی یک هزار و 800 نفر است.
پیشتازی استان زنجان درحمایت از تعاونی های دانش بنیان
۲۵ شهریور ۱۳۹۹
مدیرکل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان گفت:استان زنجان در ایجاد مراکز نوآوری و حمایت از تعاونی‌های دانش بنیان پیشتاز است
راه‌اندازی کانون خلاقیت در مراکز فنی و حرفه‌ای زنجان
۲۵ شهریور ۱۳۹۹
مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان گفت: کانون خلاقیت و شکوفایی در مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان راه‌اندازی شده است.
ظرفیت های خاص مجتمع های بوم گردی در توسعه پایدار گردشگری
۲۵ شهریور ۱۳۹۹
مدیرکل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان گفت:بومگردی با اهداف چند جانبه یعنی حفاظت از محیط زیست، احترام به جوامع محلی و ارتقای مؤلفه های فرهنگی اجتماعی و اقتصادی جامعه میزبان سروکار دارد که این اهداف همخوان با مفهوم توسعه پایدار است.
۱ ۲ صفحه ۳ از ۴ ۴
جلسه شورای هماهنگی مدیران دستگاه های زیر مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان به ریاست عباس علیزاده، مدیرکل و رئیس شورای هماهنگی مدیران و با حضور کریم یاوری مشاور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی جهت رسیدگی به خسارات وارده ناشی از وقوع سیل در شهرستان تالش در اداره کل بهزیستی استان گیلان برگزار شد.
مدیر توسعه کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران گفت: تا کنون بیش از 280 میلیارد تومان تسهیلات به کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا و صاحبان مشاغل رسته های اعلام شده پرداخت شده است.
مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان گفت: بر اساس اعلام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تاکنون 9 هزار و 244 کارگر در طرح اقدام ملی مسکن ثبت نام کردند.
مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان سمنان با بیان این که در شش ماهه نخست سال جاری دستگاههای اجرایی استان سمنان تعداد دو هزار و 689 شغل ایجاد کردند، گفت: 26درصد تعهد اشتغال سال 99 تا کنون اجرایی شده است.
مشاور و نماینده ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در گیلان با اشاره به سیل اخیر در شهرستان تالش گفت: آماده شناسایی نیازمندی ها و ارائه اقلام ضروری برای سیل زدگان هستیم.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان با بیان این که شفافیت در هر فعالیتی تعیین کننده است و می تواند پایه های هر دولتی را تقویت کند، گفت: شفافیت اساس اعتمادسازی در جامعه است.
مراسم گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس و آغاز هفته دفاع مقدس با حضور مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و با نواختن زنگ مقاومت در شرکت تراکتورسازی کردستان در سنندج برگزار شد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان از طرح توسعه مشاغل خانگی برای زنجان خبر داد و گفت: سهم استان زنجان از مجموع 54 هزار و 300 نفر هدفگذاری کشوری برای اجرای طرح توسعه مشاغل کسب و کارهای خانگی یک هزار و 800 نفر است.

سازمان‌های تابعه و نهادهای مرتبط