Loading
Loading
Loading
بخش عمده تخت‌های بیمارستان‌های تامین اجتماعی زنجان به بیماران کرونایی اختصاص یافت
۲۱ فروردین ۱۴۰۰
مدیر درمان تامین اجتماعی استان زنجان گفت: با توجه به ورود استان به موج چهارم ویروس کرونا بخش عمده‌ای از تخت‌های بیمارستان‌های امام حسین(ع) زنجان و امید ابهر برای بستری بیماران کرونایی اختصاص یافته است.
۱۲۲ میلیارد تومان تسهیلات جبران خسارت کرونا در زنجان پرداخت شد
۱۸ فروردین ۱۴۰۰
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: سال گذشته نزدیک ۱۲۲ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان تسهیلات بانکی برای جبران خسارت کرونا به کسب و کارهای مختلف در این استان پرداخت شد.
نرخ بیکاری زنجان کمتر از ۷.۵ درصد می شود
۱۸ فروردین ۱۴۰۰
استاندار زنجان با بیان اینکه پنج واحد تولیدی در استان زنجان طی سال جاری افتتاح می شود، گفت: با افتتاح این تعداد واحد تولیدی نرخ بیکاری استان به کمتر از ۷.۵ درصد خواهد رسید.
مدیرکل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان پیام تسلیتی منتشر نمود
۱۸ فروردین ۱۴۰۰
به مناسبت شهادت دو محیط بان زنجانی مدیرکل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان پیام تسلیتی صادر نمود
برنامه ریزی برای ارائه خدمات موثر و مطلوب به جامعه هدف در سال 1400
۱۷ فروردین ۱۴۰۰
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان برای برنامه ریزی لازم بمنظور ارائه خدمات موثر و مطلوب به جامعه هدف در سال 1400تاکید کرد.
ایجاد اشتغال برای 2 هزار مددجوی بهزیستی در زنجان
۱۷ فروردین ۱۴۰۰
مدیرکل بهزیستی استان زنجان از ایجاد اشتغال برای 2 هزار مددجوی بهزیستی در زنجان خبر داد و گفت: این تعداد اشتغال در طی سه سال گذشته محقق شده است.
۱ ۲ صفحه ۳ از ۴ ۴
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان در راستای پشتیبانی و مانع زدایی تولید؛ برای دومین بار از کارخانه قارچ کشت اورامان سبز "بزرگترین کارخانه قارچ غرب کشور" در سروآباد بازدید کرد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان گفت: از سال ۹۰ تا پایان سال گذشته بیش از ۵۱۹ میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی در استان پرداخت شده است.
مدیرکل بهزیستی استان البرز در نشست شورای فرهنگی استان از تشکیل کانون قرآن وعترت بهزیستی البرز در راستای آشناسازی بیشتر جامعه هدف بهزیستی با معارف اسلامی و فرهنگ دینی در سال 1400خبرداد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان گفت: ۲۲ مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی با مجوز رسمی از طریق اداره تعاون در استان فعالیت می‌کنند.
مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان گفت: در راستای اجرای طرح های ذیل برنامه سیاست های فعال بازار کار، زمینه ایجاد اشتغال 2 هزار و 135 نفر سال گذشته در استان فراهم شده است.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان گفت: از سال ۹۰ تا پایان سال گذشته بیش از ۵۱۹ میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی در استان پرداخت شده است.
مشاور و نماینده ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: گره‌گشایی از معضلات بنگاه‌های اقتصادی صیانت از نیروی کار است و در شرایط خاص اقتصادی باید شعار سال را در مانع‌زدایی از تولید با جدیت دنبال کرد.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان در جلسه کارگروه اقتصادی اشتغال و سرمایه گذاری عملکرد اشتغال استان را تشریح کرد.

گزارش تصویری

پیوندهای سازمانی