Loading
Loading
Loading
ارائه خدمات دستگاههای استانی تابعه وزارت کارورفاه اجتماعی بصورت غیرحضوری
۱۷ فروردین ۱۴۰۰
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان مطرح کرد: ارائه خدمات دستگاههای استانی تابعه وزارت کارورفاه اجتماعی بصورت غیرحضوری تا زمان ریشه کن شدن ویروس کرونا برای جامعه هدف ادامه دارد.
بازرسی ویژه از 7 هزار و 697 کارگاه تولیدی-صنعتی، کشاورزی و خدماتی در سال1399
۱۵ فروردین ۱۴۰۰
مدیرکل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان زنجان گفت: بازرسی ویژه از 7 هزار و 697 کارگاه تولیدی-صنعتی، کشاورزی و خدماتی در سال1399 توسط بازرسان کار این اداره کل صورت گرفت.
برگزاری کارگاه آموزشی برای مدیران کاریابی های غیردولتی زنجان
۱۰ فروردین ۱۴۰۰
مدیراشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان زنجان از برگزاری کارگاه آموزشی برای مدیران کاریابی های غیردولتی استان با همکاری سازمان آموزش فنی و حرفه ای استان خبر داد.
۲ هزار فرصت شغلی در زنجان احیا شد
۱۰ فروردین ۱۴۰۰
استاندار زنجان گفت: از سال ۹۷ تا کنون ۶۰ واحد تولیدی که بین چهار تا ۱۲ سال تعطیل بود به چرخه فعالیت در استان بازگشتند و دو هزار اشتغال هم احیا شده است.
کمک 5 میلیارد تومانی خیرین به نیازمندان بهزیستی
۱۰ فروردین ۱۴۰۰
مدیرکل بهزیستی استان زنجان گفت: نزدیک به 5 میلیارد تومان کمک‌های مردمی در قالب پویش‌های مربوط به بهزیستی در استان جمع‌آوری شده است.
تولید بیش از ۵۷۴ هزار نسخه الکترونیکی در زنجان درسال گذشته
۰۸ فروردین ۱۴۰۰
مدیر درمان تامین اجتماعی استان زنجان گفت: صدور دفترچه های درمانی از اول اسفند سال گذشته در دفاتر کارگزاری شعب متوقف و نسخه الکترونیک جایگزین آن شد که بر این اساس در این سال بیش از ۵۷۴ هزار نسخه الکترونیکی تولید شده است.
۱ ۲ ۳ صفحه ۴ از ۴
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان در راستای پشتیبانی و مانع زدایی تولید؛ برای دومین بار از کارخانه قارچ کشت اورامان سبز "بزرگترین کارخانه قارچ غرب کشور" در سروآباد بازدید کرد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان گفت: از سال ۹۰ تا پایان سال گذشته بیش از ۵۱۹ میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی در استان پرداخت شده است.
مدیرکل بهزیستی استان البرز در نشست شورای فرهنگی استان از تشکیل کانون قرآن وعترت بهزیستی البرز در راستای آشناسازی بیشتر جامعه هدف بهزیستی با معارف اسلامی و فرهنگ دینی در سال 1400خبرداد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان گفت: ۲۲ مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی با مجوز رسمی از طریق اداره تعاون در استان فعالیت می‌کنند.
مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان گفت: در راستای اجرای طرح های ذیل برنامه سیاست های فعال بازار کار، زمینه ایجاد اشتغال 2 هزار و 135 نفر سال گذشته در استان فراهم شده است.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان گفت: از سال ۹۰ تا پایان سال گذشته بیش از ۵۱۹ میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی در استان پرداخت شده است.
مشاور و نماینده ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: گره‌گشایی از معضلات بنگاه‌های اقتصادی صیانت از نیروی کار است و در شرایط خاص اقتصادی باید شعار سال را در مانع‌زدایی از تولید با جدیت دنبال کرد.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان در جلسه کارگروه اقتصادی اشتغال و سرمایه گذاری عملکرد اشتغال استان را تشریح کرد.

گزارش تصویری

پیوندهای سازمانی