Loading
Loading
Loading
نیروی کار سالم بهره وری بالاتری دارد
۱۰ خرداد ۱۴۰۰
مدیرامور اجتماعی اداره کل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان زنجان گفت: توسعه ورزش سلامت ‌محور در جامعه کارگری، نیروی کار سالم با بهره وری بالاتر و درنهایت رونق تولید را به همراه دارد.
پرداخت مستمری مددجویان بهزیستی با افزایش ۲۰ درصدی
۰۹ خرداد ۱۴۰۰
مدیرکل بهزیستی استان زنجان، گفت: به منظور کاهش فقر و بهبود معیشت خانوارهای دهک‌های پایین، مستمری مددجویان از سال ۹۲ تاکنون ۷ تا ۱۱ برابر افزایش داشته است .
گام های بزرگ وزارت تعاون، کارو رفاه اجتماعی با سیاست جوانگرایی
۰۸ خرداد ۱۴۰۰
مشاور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی شفافیت و جوان گرایی را دو سیاست اصلی و راهبردی در وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی خواند.
آیین تودیع و تقدیر از خدمات محمدرضا یوسفی با حضور مشاوروزیر
۰۸ خرداد ۱۴۰۰
آیین تودیع و تقدیر از خدمات یوسفی و معارفه سرپرست اداره ‌تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان طی مراسمی با حضور مشاور وزیر و مدیرکل امور استانهای وزارت متبوع برگزار شد.
آزمون‌های معوق فنی و حرفه‌ای زنجان برگزار می‌شود
۰۸ خرداد ۱۴۰۰
مدیر کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان گفت: آزمون‌های معوق فنی و حرفه‌ای زنجان برگزار می‌شود.
باید از جهش تولید، پیراهنی برای افزایش سرمایه اجتماعی و وحدت ملی تهیه کرد
۰۴ خرداد ۱۴۰۰
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: باید تلاش کرد از جهش تولید برای افزایش سرمایه اجتماعی و تحکیم وحدت ملی پیراهنی بسازیم چرا که تنها در سایه وحدت ملی می‌توان در مسیر رشد و پایندگی حرکت کرد.
« قبلی ۱ ۲ ۳ صفحه ۴ از ۴ بعدی »
مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت: توسعه ورزش کارگری، نیازمند حمایت و مشارکت بنگاه های اقتصادی است.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم گفت: با امضاء تفاهم نامه، پرداخت تسهیلات به شرکت های تعاونی در استان با مشارکت بانک های عامل بزودی انجام می شود.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم از تمدید بسته حمایت از کسب و کارها و مشاغل به شدت آسیب دیده از کرونا خبر داد.
در اجرای قانون "حمایت از شرکتها و مؤسسات دانش بنیان"و به منظور توسعه اقتصاد دانش محور، تقویت و توسعه تعاونی های نوآور و توانمندسازی تعاونی های حمایت محور و با هدف استفاده بهینه از امکانات و هم افزایی منابع موجود اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و ظرفیت های مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای گلستان تفاهم نامه همکاری منعقد شد.
مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گیلان گفت: اگر از واحدهای تولیدی به موقع حمایت نشود و فضای رقابتی برای ارتقای کیفیت محصولات میان تولید گنندگان داخلی ایجاد نکنیم پس از لغو تحریم ها با ورود کالاهای خارجی باز هم در بخش تولید دچار مشکل می شویم.
مدیر صندوق کارآفرینی امید استان اردبیل گفت: از آغاز دولت تدبیر و امید تعداد سه هزار و ۶۵۲ فقره تسهیلات قرض‌الحسنه به مبلغ ۱۱۴ میلیارد تومان توسط این صندوق برای اجرای طرح‌های صنعتی در این استان پرداخت شده است.
رییس بسیج جامعه کارگری استان زنجان گفت: به مناسبت دهه کرامت، 300 بسته معیشتی در بین جامعه کارگری استان زنجان توزیع شد.
مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت: مهلت ثبت نام مشاغل و کسب و کارهای به شدت آسیب دیده از کرونا برای دریافت تسهیلات کرونایی در حوزه های گردشگری، ورزش و جوانان، فرهنگ و هنر و حمل و نقل ریلی و هوایی تا پایان شهریورماه سال جاری تمدید شد.

گزارش تصویری

پیوندهای سازمانی