جهش تولید

Loading
Loading
Loading
اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان در حوزه درآمدزایی رتبه سوم کشوری را کسب کرد
۲۷ خرداد ۱۳۹۹
مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان گفت: با تلاش و کوشش کارکنان اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان، این اداره کل، رتبه سوم کشوری را در حوزه درآمدزایی کسب کرد.
بیش از 3 میلیون نفرساعت، ازسوی بخش دولتی در زنجان آموزش‌های مهارتی ارائه شد
۲۶ خرداد ۱۳۹۹
مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان گفت: طی 12 ماهه سال 98، 3 میلیون و 856 هزار و 539 نفرساعت از سوی بخش دولتی در این استان ازآموزش‌های مهارتی بهره‌مند شدند.
488 میلیارد تومان سهم استان زنجان از تسهیلات کرونایی
۲۶ خرداد ۱۳۹۹
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: بر اساس توزیع استانی انجام شده، سهم استان زنجان از تسهیلات کرونایی، 488 میلیارد تومان تعیین شده است که از طریق 12 بانک عامل کارسازی و پرداخت خواهد شد .
نقش آموزشگاه‌های آزاد در مهارت‌آموزی
۲۶ خرداد ۱۳۹۹
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان زنجان نقش آموزشگاه های آزاد را در مهارت آموزی موثر دانست.
طرح کارورزی فرصتی مناسب برای مهارت آموزی دانش آموختگان دانشگاهی است
۲۴ خرداد ۱۳۹۹
رییس اداره اشتغال و هدایت نیروی کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: طرح کارورزی فرصتی مناسب برای مهارت آموزی و نیز اشتغال دانش آموختگان دانشگاهی است.
تامین اجتماعی در بهبود مناسبات اقتصادی و اجتماعی نقش‌آفرین است
۲۴ خرداد ۱۳۹۹
استاندار زنجان با اشاره به خدمات تامین اجتماعی در حوزه‌های مختلف گفت: در هر برهه‌ای سازمان تامین اجتماعی نقش اساسی در پشتیبانی و صیانت از نیروی کار دارد و بهبود مناسبات اقتصادی و اجتماعی در فرایند توسعه کشور را سرلوحه امور خود قرار داده که این مهم افتخار بزرگ و برگ برنده این سازمان است.
راه‌اندازی مرکز بازتوانی افراد با اختلال مصرف در زنجان
۲۴ خرداد ۱۳۹۹
مدیرکل بهزیستی استان زنجان از راه‌اندازی مرکز بازتوانی افراد با اختلال مصرف در زنجان خبر داد و گفت: در پایان اقامت افراد بهبود یافته، اشخاص در صورت داشتن شغل به شغل سابق برمی‌گردند و در غیر این صورت مورد آموزش قرار می‌گیرند
۱ ۲ ۳ صفحه ۴ از ۴
چهارمین جلسه شورای هماهنگی مدیران دستگاه های تابعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام با حضور علی اوسط هاشمی معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، معاون استاندار و مدیران دستگاه های تابعه در محل هتلداری اداره کل آموزش فنی و حرفه ای برگزار شد.
مدیر امور اجتماعی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل از تحت پوشش قرار گرفتن تعداد نزدیک به ۶۰۰۰ نفر توسط خانه های بهداشت کارگری واحدهای تولیدی استان خبر داد.
مدیر اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان گزارش اقدامات هفته مبارزه با مواد مخدر را ارائه کرد .
سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی گفت: جهش تولید و رونق تولید با تلاش جمعی امکان پذیر است.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری گفت: تعاونی‌ها واحدهای کوچک ویژه اقتصادی هستند که به صورت مستقیم یا غیرمستقیم در تولید ملی، کارآفرینی و جذب نیروی کار با افراد جامعه مشارکت می کنند.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوشهر گفت: کارگاه هایی که فارغ التحصیلان دانشگاهی را به مدت یک سال جذب نمایند ، از طرف دولت مبلغ ۳۰ درصد از حقوق شاغلین این کارگاه ها پرداخت می شود و سهم استان بوشهر در سال 99 تعداد 728 نفر است.
علی حدادی نماینده مردم ساوجبلاغ،نظرآباد و طالقان در مجلس شورای اسلامی در نشست شورای هماهنگی دستگاه های زیر مجموعه تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز با حضور مسئولین تشکلات کارگری و تعاونی و کارفرمایی استان گفت: استان البرز بهترین ظرفیت ها را در بخش های مختلف صنعت، کشاورزی و گردشگری دارد.

سازمان‌های تابعه و نهادهای مرتبط