شعار سال 1399

Loading
Loading
Loading
برگزاری الکترونیکی مجامع تعاونی‌ها به شفافیت کمک می‌کند
۲۳ شهریور ۱۳۹۹
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان:مجامع تعاونی‌ها در بستر سامانه جامع هوشمند به صورت الکترونیکی برگزار می‌شود که به شفافیت روند کاری کمک خواهد کرد.
ثبت‌نام بیش از 11 هزار نفر در استان زنجان برای مسکن کارگری
۲۳ شهریور ۱۳۹۹
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: تاکنون 11 هزار و 935 نفر برای مسکن کارگری در استان زنجان ثبت‌نام کرده‌اند.
تمامی معلولان بهزیستی دارای پرونده در زنجان مشاوره ژنتیک می‌شوند
۲۳ شهریور ۱۳۹۹
مدیرکل بهزیستی استان زنجان گفت: طبق برنامه ریزی انجام گرفته تا سال ۱۴۰۰ کلیه معلولانی که در بهزیستی پرونده دارند در راستای پیشگیری از تولد کودک معلول مشاوره ژنتیک می‌شوند.
آغازفراخوان ثبت نام در طرح توسعه مشاغل خانگی برای صاحبان کسب و کار خانگی
۲۳ شهریور ۱۳۹۹
مدیرکل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان ازآغازفراخوان ثبت نام در طرح توسعه مشاغل خانگی برای صاحبان کسب و کار خانگی استان زنجان خبرداد.
تعاون یکی از مهمترین بخش های سه گانه نظام اقتصادی جمهوری اسلامی است
۲۲ شهریور ۱۳۹۹
مدیرکل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان گفت: تعاون یکی از مهمترین بخش های سه گانه نظام اقتصادی جمهوری اسلامی است
دفاتر کاریابی تنها یکبار مجاز به اخذ هزینه ثبت‌نام از مراجعین هستند
۲۲ شهریور ۱۳۹۹
مدیر اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان زنجان گفت: دفاتر مشاوره شغلی و کاریابی تنها یکبار مجاز به اخذ هزینه ثبت‌نام از مراجعین هستند نباید درخواست هزینه مجدد کنند.
ارائه تسهیلات 6 میلیارد ریالی به تعاونی‌های تولید کننده ماسک و پوشاک بیمارستانی
۲۲ شهریور ۱۳۹۹
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: تعاونی‌هایی که در زمینه تولید ماسک و پوشاک بیمارستانی فعال بودند، 6 میلیارد و 950 میلیون ریال تسهیلات دریافت کردند.
۱ ۲ ۳ صفحه ۴ از ۴
جلسه شورای هماهنگی مدیران دستگاه های زیر مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان به ریاست عباس علیزاده، مدیرکل و رئیس شورای هماهنگی مدیران و با حضور کریم یاوری مشاور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی جهت رسیدگی به خسارات وارده ناشی از وقوع سیل در شهرستان تالش در اداره کل بهزیستی استان گیلان برگزار شد.
مدیر توسعه کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران گفت: تا کنون بیش از 280 میلیارد تومان تسهیلات به کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا و صاحبان مشاغل رسته های اعلام شده پرداخت شده است.
مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان گفت: بر اساس اعلام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تاکنون 9 هزار و 244 کارگر در طرح اقدام ملی مسکن ثبت نام کردند.
مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان سمنان با بیان این که در شش ماهه نخست سال جاری دستگاههای اجرایی استان سمنان تعداد دو هزار و 689 شغل ایجاد کردند، گفت: 26درصد تعهد اشتغال سال 99 تا کنون اجرایی شده است.
مشاور و نماینده ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در گیلان با اشاره به سیل اخیر در شهرستان تالش گفت: آماده شناسایی نیازمندی ها و ارائه اقلام ضروری برای سیل زدگان هستیم.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان با بیان این که شفافیت در هر فعالیتی تعیین کننده است و می تواند پایه های هر دولتی را تقویت کند، گفت: شفافیت اساس اعتمادسازی در جامعه است.
مراسم گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس و آغاز هفته دفاع مقدس با حضور مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و با نواختن زنگ مقاومت در شرکت تراکتورسازی کردستان در سنندج برگزار شد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان از طرح توسعه مشاغل خانگی برای زنجان خبر داد و گفت: سهم استان زنجان از مجموع 54 هزار و 300 نفر هدفگذاری کشوری برای اجرای طرح توسعه مشاغل کسب و کارهای خانگی یک هزار و 800 نفر است.

سازمان‌های تابعه و نهادهای مرتبط