Loading
Loading
Loading
۷۳۵۰ نوزاد در بیمارستانهای تامین اجتماعی زنجان در آب بدنیا آمدند
۲۱ دی ۱۳۹۹
مدیر درمان تامین اجتماعی استان زنجان گفت: بیش از ۷۳۵۰ نوزاد در بیمارستان های تامین اجتماعی استان زنجان در آب چشم به جهان گشودند.
مهلت ثبت‌نام مجدد اصحاب فرهنگ برای دریافت وام اشتغال تمدید شد
۲۱ دی ۱۳۹۹
سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت: مهلت ثبت‌نام متقاضیان دریافت تسهیلات اشتغال اصحاب فرهنگ و هنر در سامانه تحفه تا ۲۳ دی تمدید شد.
ایجاد هسته یاوران نماز در راستای حفظ ارزش‌های انسانی
۲۰ دی ۱۳۹۹
مدیرکل تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی استان زنجان، با اشاره به اهمیت فریضه نماز در حفظ ارزش‌های انسانی بر ایجاد هسته یاوران نماز تاکید کرد.
جلسه کمیته هماهنگی اشتغال استان زنجان برگزار شد
۲۰ دی ۱۳۹۹
جلسه کمیته هماهنگی اشتغال استان زنجان (رصد اشتغال) به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری درسالن جلسات اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان برگزار شد.
ثبت‌نام ۲۲۶۷ نفر در طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در زنجان
۲۰ دی ۱۳۹۹
رئیس جهاد دانشگاهی زنجان از ثبت‌نام ۲۲۶۷ نفر در طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در استان زنجان خبر داد.
موردی از بیماری کرونا در مراکز بهزیستی زنجان گزارش نشده است
۲۰ دی ۱۳۹۹
مدیرکل بهزیستی استان زنجان گفت: موردی از بیماری کرونا در مراکز بهزیستی استان گزارش نشده است.
۱ ۲ ۳ صفحه ۴ از ۴
تفاهم نامه اشتغال مهارت محور آموزش و توانمندسازی ایثارگران جویای شغل با استفاده از ظرفیت‌های مشترک با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران البرز و مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان البرز به امضاء رسید.
مشاور وزیر و سرپرست توسعه اشتغال و سیاستگزاری بازار کار وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در مراسم تودیع و معارفه مدیر اشتغال اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم ضمن تقدیر از مدیرکل و کارکنان استان قم بر لزوم تلاش بیشتر برای کاهش بیکاری در استان و رونق فعالیت های بخش گردشگری و ترانزیتی تأکید کرد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: به منظور پایش سلامتی کارگران بازرسی های لازم از واحدهای تولیدی و صنعتی استان توسط بازرسان این اداره کل انجام می‌شود.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی استان زنجان، با اشاره به اهمیت فریضه نماز در حفظ ارزش‌های انسانی بر ایجاد هسته یاوران نماز تاکید کرد.
معاون امور تعاون خراسان شمالی گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون 30 هزار و 698 نفر ساعت آموزش مجازی ویژه تعاونگران استان برگزار شده است که نسبت به مدت مشابه آن در سال گذشته ۹۵ درصد افزایش داشته است.
نماینده مردم کرج، فردیس، اشتهارد و آسارا در مجلس شورای اسلامی در نشست با مدیرکل بهزیستی البرز گفت : کار در بهزیستی جهاد واقعی است.
مدیر صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر سیستان و بلوچستان گفت: در حال حاضر ۲۳۶ هزار خانوار در این استان تحت پوشش این بیمه هستند و از خدمات آن بهره‌مند می شوند.
مدیر کل تعاون، کارو رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی از اجرای طرح آموزش کودکان جامانده از تحصیل در آذربایجان شرقی خبر داد.

گزارش تصویری

پیوندهای سازمانی