Loading
Loading
Loading
۹۸ درصد سالمندان تحت پوشش بهزیستی زنجان در برابر کرونا واکسینه شده‌اند
۱۴ شهریور ۱۴۰۰
مدیرکل بهزیستی استان زنجان گفت: با توجه به کارهای انجام گرفته تزریق واکسن کرونا به افراد بالای ۶۰ سال که جزو گروه پرخطر محسوب می شوند از ۲ ماه آینده پیگیری شده که در مجموع حدود ۹۸ درصد سالمندان تحت پوشش بهزیستی واکسینه شده‌اند
ثبت ۵۰۰۰ شرکت تعاونی در زنجان
۱۴ شهریور ۱۴۰۰
سرپرست اداره‌کل تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی استان زنجان گفت: تعداد شرکت‌های تعاونی ثبت‌ شده در استان حدود ۵۰۰۰ مورد است.
200 هزار نفر عضو تعاونی‌های استان زنجان هستند
۱۳ شهریور ۱۴۰۰
سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: با توجه به اینکه ممکن است یک نفر، عضو چندین تعاونی باشد اگر با همپوشانی حساب کنیم، بالغ بر 200 هزار نفر در سطح استان عضو تعاونی‌ها هستند اما اگر همپوشانی را در نظر نگیریم، طبق آخرین آمار 950 هزار نفر در سطح استان زنجان عضو تعاونی‌ها هستند.
روز تعاون تجلی گر احیای ارزش های مبتنی بر همبستگی و مشارکت اجتماعی است
۱۳ شهریور ۱۴۰۰
سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان به مناسبت روز تعاون در پیام تبریک خود این روز را تجلی گر احیای ارزش های مبتنی بر همبستگی و مشارکت اجتماعی عنوان کرد.
یک هزار و ۶۵۳ فقره تسهیلات ضروری در زنجان پرداخت شد
۱۳ شهریور ۱۴۰۰
مدیر صندوق کارآفرینی امید زنجان گفت: یک هزار و ۶۵۳ فقره تسهیلات ضروری با اعتباری بر ۶۲ میلیارد ریال طی یک سال اخیر در استان زنجان پرداخت شده است.
از تعاونی‌های برتر سال ۱۴۰۰  تقدیر می‌شود
۱۱ شهریور ۱۴۰۰
سرپرست اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: از تعاونی‌های برتر سال ۱۴۰۰ تقدیر می‌شود.
« قبلی ۱ ۲ ۳ صفحه ۴ از ۴ بعدی »
مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان هرمزگان از برخورداری بیش از 2هزار و 500 جویای کار هرمزگانی از طرح یارانه دستمزد خبر داد .
مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان قزوین گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۱۶ هزار نفر ساعت آموزش مهارتی در کارگاه‌های آموزشی جوار صنایع در قالب دوره‌های فنی و حرفه‌ای محیط واقعی کار برای متقاضیان در استان برگزار شده است.
سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: شرکت تعاونی عمران کارا از اردبیل صاحب عنوان برتر ملی در شانزدهمین جشنواره تجلیل از تعاونی های کشور برتر شد.
مرکز داوری اتاق تعاون استان بوشهر با حضور مصدق کشاورزی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوشهر افتتاح شد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی گفت: سرمایه تعاونی های استان ۵۲۰ میلیارد ریال و صادرات آن ها در سال جاری ۴۵۸ هزار دلار است.
دومین نشست هیات فنی مراکز مشاوره و کارآفرینی استان هرمزگان برگزار و طی آن با راه اندازی 2 مرکز جدید و تمدید فعالیت 7 مرکز دیگر موافقت شد.
از دو شرکت تعاونی برتر گیلان در شانزدهمین جشنواره تعاونی های برتر ملی تقدیر شد.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم گفت: به منظور رفع موانع تولید مهمترین موانع و مشکلات بخش تعاون در استان شناسایی شد.

گزارش تصویری

پیوندهای سازمانی