اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان / دولت الکترونیک / میز خدمت الکترونیک / راهنمای صدور پروانه صلاحیت و تایید مشاور حفاظت فنی و خدمات ایمنی

راهنمای صدور پروانه صلاحیت و تایید مشاور حفاظت فنی و خدمات ایمنی

راهنمای ارائه خدمت:

1- صدور و تمدید این پروانه به روال آیین نامه  مشاوران حفاظت فنی و خدمات ایمنی می باشد توسط مرکز تحقیقات و تعلیمات حفاظت فنی و بهداشت کار واقع در تهران انجام میگیرد.

2- روال صدور و تمدید پروانه به اختصار بدین شرح می باشد که پس از اعلام مرکز تحقیقات از طریق وبگاه خود به آدرس https://crtosh.mcls.gov.ir/ متقاضیان اخذ پروانه نسبت به گردآوری و ارسال پستی یا حضوری مدارک به مرکز اقدام نموده و سپس به صورت حضوری در آزمون و در برخی موارد مصاحبه های تخصصی حضور می یابند.

رویه ارائه شکایت : روال شکایت و بررسی مجدد پرونده ها نیز همانگونه که در آیین نامه ذکر گردیده مستقیما از طریق مرکز تحقیقات قابل انجام می باشد.

راهنمای ثبت نام در سایت : لینک مربوطه
 تعرفه خدمات : لینک مربوطه

آیین نامه های حفاظت فنی و بهداشت کار :  لینک مربوطه

پرسش های متداول : لینک مربوطه

آدرس و شماره تماس مرکز : لینک مربوطه

مدارک مورد نیاز در روز ثبت نام :

1- معرفی­ نامۀ رسمی از شرکت محل کار متقاضی (ویژه متقاضیان معرفی شده از صنایع )

2- تصویر صفحه اول شناسنامه

3- تصویر آخرین مدرک تحصیلی

4- تصویر کارت ملی(پشت و رو)

5- اصل رسید بانکی مبنی بر واریز هزینۀ دوره به :  

شماره شبا:   IR290100004001018601006789

شناسه واریز حساب: 369018674140103000000000000000

شماره کارت: 6367957015551307

توجه1:متقاضیان محترم می توانند از طریق شماره کارت فوق و شناسه حساب با استفاده  ازATM های بانک ملی سراسر کشور به پرداخت هزینه دوره های آموزشی و یا تعرفه خدمات این مرکز اقدام نمایند.ضمناًپرداختیهای فاقد شناسه واریز حساب،مورد تایید این مرکز قرار نخواهد گرفت.

توجه 2: کلیه متقاضیان محترم می بایست در روز حضور در دوره آموزشی مدارک فوق الذکر را به مجری دوره مربوطه ارائه نمایند در غیر اینصورت از حضور آنان در دوره خودداری خواهد شد.

توجه 3: ساعت پشتیبانی از سامانه ثبت نام از ساعت 8 صبح لغایت 16 بعد از ظهر در ایام اداری می باشد.

لینک ثبت نام و لیست دوره های آموزشی و هزینه آنها :

شایان ذکر است ثبت نام دوره های آموزشی مرکز فقط به صورت برخط قابل انجام است و ثبت نام در دوره های مرکز به صورت حضوری قابل انجام نخواهد بود. جهت ثبت نام بر روی این لینک کلیک نمائید.

معرفی مسئول و واحدهای سازمانی ارائه خدمت : لینک مربوطه