اخبار

ایجاد 2 هزار و 500 فرصت شغلی برای مددجویان زنجانی

ایجاد 2 هزار و 500 فرصت شغلی برای مددجویان زنجانی
مدیرکل کمیته امداد استان زنجان به برنامه‌ریزی کمیته امداد استان زنجان در سال جاری در حوزه اشتغال اشاره کرد و گفت: برنامه این نهاد پرداخت ۳۵ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان تسهیلات اشتغال‌زایی به‌منظور ایجاد 2 هزار و ۵۰۰ فرصت شغلی برای مددجویان این نهاد است.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان و به نقل از خبرگزاری فارس از زنجان، هدایت صفری اظهار کرد: مقابله با آسیب‌های اجتماعی و فقر نیازمند به روز رسانی اطلاعات و آگاهی‌های مجموعه و به کارگیری روش‌ها و شیوه‌های نوین در عرصه فقرزدایی و خدمت‌رسانی اثربخش به خانوارهای مددجویی زیرپوشش کمیته امداد است که تشکیل جلسات شورای مدیران در شهرستان‌ها با همین هدف انجام می‌شود.


وی با تأکید بر ایجاد بسترهای لازم برای برنامه‌ریزی درست‌، حرکت با برنامه، وحدت رویه در کار یکپارچه سازی فعالیت‌ها در حوزه خدمت رسانی و گفتمان واحد در مجموعه برای اثربخشی خدمات و کارکردها در بخش‌های مختلف و همت بلند در رسیدگی به مددجویان از رویکردهای دیگر تشکیل جلسات در شهرستان‌ها با حضور همکاران حوزه اجرایی  است.


مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان زنجان گفت: آنچه مسلم است ارزشمند بودن فعالیت کمیته امداد زمانی محقق می‌شود که گفتمان فقرزدایی به فعالیت‌های اثربخش در حوزه خدمت‌رسانی به جامعه هدف و خروجی موثر و هدفمند در توانمندسازی آنها و زمینه‌سازی برای استقلال اقتصادی و خودکفایی گروه‌های مختلف مددجویی شود.


صفری تقویت کمی و کیفی حوزه اجرایی را به عنوان خط مقدم خدمت‌رسانی به نیازمندان اعلام کرد و گفت: در این بین فعالیت مجموعه اداره زنجان به عنوان تاثیرگذارترین واحد تابعه در کارکردهای کمیته امداد استان باید به سمتی هدایت شود تا با روحیه ارزشی، تفکر انقلابی و بسیجی، بیشترین، موثرترین، مطلوب‌ترین و هدفمندترین خدمت به جامعه هدف ارائه شود.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر بیش از 7 هزار و۵۰۰ خانوار با جمعیت ۱۲ هزار و۶۰۰ نفری از خدمات مستمر و غیر مستمر کمیته امداد اداره زنجان بهره‌مند هستند، گفت: رویکرد خدمت‌رسانی به خانوارهای مددجویی کمیته امداد با پیوست فرهنگی و نگاه پیشگیرانه از آسیب‌های اجتماعی از اقدامات مهم این نهاد در حوزه فرهنگی است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان زنجان با بیان اینکه توجه به برنامه‌ریزی و نقشه بهبود کار برای افزایش مشارکت خیران در برنامه‌های اجرایی کمیته امداد استان زنجان با بهره‌گیری از روش‌های نوین در کنار حفظ و ارتقای روش‌های فعلی از برنامه‌های ویژه حوزه مشارکت‌های مردمی است، افزود: خیران همواره با حمایت‌ها و مشارکت‌های خود پشتیبانی مادی و معنوی از این نهاد داشته‌اند.


صفری همچنین به برنامه‌ریزی کمیته امداد استان زنجان در سال جاری در حوزه اشتغال اشاره کرد و گفت: برنامه این نهاد پرداخت ۳۵ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان تسهیلات اشتغال‌زایی به‌منظور ایجاد 2 هزار و ۵۰۰ فرصت شغلی برای مددجویان این نهاد است

۳ بهمن ۱۳۹۶ ۱۰:۰۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید