اخبار

نهمین جلسه شورای هماهنگی مدیران دستگاه های تابعه اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان

نهمین جلسه شورای هماهنگی مدیران دستگاه های تابعه اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان
مدیر روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان از برگزاری نهمین جلسه شورای هماهنگی دستگاه های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به میزبانی اداره کل تأمین اجتماعی استان زنجان خبر داد .

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان در ابتدای جلسه مدیر کل تأمین اجتماعی استان زنجان گزارش کاملی از بیمه شدگان اجباری و اختیاری ده ماهه سال 96 به تفکیک شهرستان و مقایسه با سال قبل ارائه نمود .

علیاری اظهار داشت : بر این اساس بیمه شدگان تامین اجتماعی می توانند به منظور صرفه جویی در وقت و هزینه خود، برای استعلام استحقاق درمان و فیش حقوقی مستمری بگیران و سوابق بیمه ای از طریق تلفن همراه اقدام کنند.

وی افزود : به همین منظور متقاضیان ابتدا به سامانه سوابق بیمه شدگان در سایت tamin.ir مراجعه و ثبت نام و سپس خدمات مورد نیاز خود را دریافت کنند وعلاوه بر آن در راستای پاسخگویی و ایجاد رضایتمندی در مخاطبان سازمان تامین اجتماعی مرکز ارتباط مردمی 1420 سازمان(crm) راه اندازی شده است.

در ادامه جلسه مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: طبق آخرین آمار در 6 ماهه اول سالجاری دولت 795 هزار فرصت شغلی ایجاد کرده است که نرخ بیکاری از 2/12 درصد به 7/11 درصد کاهش پیدا کرده است . 

 یوسفی اظهار داشت : اهداف کلی اشتغال فراگیر ایجاد فرصت های شغلی جدید، ارتقاء اشتغال پذیری و مهارت آموزی نیروی کار، کاهش عدم تعادل های بازار کار و حفظ و صیانت از اشتغال موجود کشور و اهداف کمّی متناسب با اهداف مندرج در برنامه ششم پیش بینی شده است.

یوسفی در پایان از اعضاء جلسه درخواست نمود تا عملکرد خود را به صورت بسیار ساده تشریح و به مردم فهیم اعلام نمایند تا اعتماد مردم جلب گردد.

۴ بهمن ۱۳۹۶ ۱۳:۵۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید