اخبار

تکریم پرستاران بیمارستان امام حسین (ع )

تکریم پرستاران بیمارستان امام حسین (ع )
مدیر روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت : مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان به مناسبت روز پرستار با حضوربیمارستان امام حسین(ع) از پرستاران این مرکز درمانی تجلیل کرد.


به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان رسول احدی گفت : پنجم جمادی الاولی، سالروز ولادت شیرزن صحرای کربلا، زینب کبراست. او که توانست با پیام رسانیِ شایسته، از بازماندگان حادثه جان سوز عاشورا نیز به نیکویی پرستاری کند و لقبِ «بزرگ پرستار همیشه تاریخ» را زیبنده خود کند. این روز مبارک، از سال ها پیش، «روز پرستار» نامیده شده است.

 وی با اشاره به فرموده مقام معظم رهبری که  «به نظر من، همه مردم ما و همه کسانی که به سرنوشت بیماران و به سلامت کشور اهمیت می دهند، بایستی به قشر پرستار توجه و محبت و اهمیت نشان بدهند؛ چه مسئولان، چه آحاد مردم»افزود: به همین منظورمدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان به همراه جمعی از معاونین  و مدیران دستگاه های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ضمن بازدید از تمامی بخش های درمانی این مرکز با اهدای شاخه گل روز ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار را به سپید پوشان عرصه بهداشت و درمان تبریک گفتند و از پرستاران به عنوان ایثارگرانی که با فداکاری به بیماران روحیه زندگی می بخشند قدردانی کردند.

۴ بهمن ۱۳۹۶ ۱۴:۵۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید