اخبار

نشست هم اندیشی و آشنایی با خدمات بانک توسعه تعاون

نشست هم اندیشی و آشنایی با خدمات بانک توسعه تعاون
مدیر امور تعاون ، اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت:نشست هم اندیشی و آشنایی با خدمات بانک توسعه تعاون با حضور تعاونی های استان و مسؤلان بانک توسعه تعاون در اتاق تعاون برگزار شد

 به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان حمید دنیایی در آغاز جلسه  به عدم تحقق سهم 25 درصدی بخش تعاون در اقتصاد کشور  اشاره نموده و هدف از برگزاری این نشست را ارائه خدمات به شرکت های تعاونی استان برشمرد.


وی در ادامه افزود :اخیراً معاون امور تعاون ، وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی طرحی با عنوان  "چشمه جوشان اشتغال " ابلاغ کرده است که بر مبنای آن تعاونی ها باید حساب های خود را در بانک توسعه تعاون متمرکز نمایند تا این بانک با قدرت بیشتری برای حمایت از طرح های تعاونی ها بپردازد و این موضوع به تمامی تعاونی های استان ابلاغ شده است .


دنیایی اظهار داشت : اگرچه عرصه ، عرصه رقابت است و امکان تجمیع همه حساب ها در این بانک نیست اما در این میان ارائه خدمات بانکی جدید و تسهیلات مساوی با بانک های دیگر می تواند سبب ترغیب تعاونی ها به این بانک شود .


در ادامه مدیر دایره اعتبارات بانک توسعه تعاون بیان داشت : تسهیلات متعلق به تعاونی هاست و بر اساس مصوب شورای پول و اعتبار تسهیلات ارائه می گردد و بانک توسعه تعاون آمادگی دارد ارائه کننده تسهیلات و خدمات به تعاونی ها باشد .


در پایان جلسه هریک از اعضاء نقطه نظرات و پیشنهادات خود را ارائه نمودند
.

۵ بهمن ۱۳۹۶ ۰۸:۲۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید