اخبار

همزمان با برگزاری نخستین جشنواره عکس، تعاون به تصویر کشیده می‌شود

همزمان با برگزاری نخستین جشنواره عکس، تعاون به تصویر کشیده می‌شود
دبیر استانی جشنواره عکس تعاون درزنجان گفت: وزارت تعاون قصد دارد با برگزاری این جشنواره مفهومی فراتر از ابعاد اقتصادی تعاون را به تصویر بکشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون استان زنجان، رسول‌احدی، دبیر استانی این جشنواره در زنجان با تاکید بر این مطلب افزود: شرکت‌کنندگان در این جشنواره تا پایان سال 89 مهلت دارند آثار خود را ارسال نمایند که همزمان با هفته تعاون در شهریور‌ماه سال 90، برگزیدگان ملی جشنواره معرفی شده و نمایشگاهی از آثار آنان برگزار خواهد شد. برگزیدگان استانی این جشنواره در زنجان نیز در روز نهم تیرماه سال 90 معرفی می‌گردند.

به گفته وی علاقه‌مندان می‌توانند هر آنچه را که واژه تعاون در ذهن متبادر می‌سازد را در دو بخش حرفه‌ای و آماتور، در قالب عکس ‌تصویر کرده و به جشنواره ارسال نمایند. آثار بخش آماتور به صورت جداگانه و متمایز از بخش حرفه‌ای مورد ارزیابی هیات داوران قرار خواهد گرفت.

احدی حداکثر تعداد آثار ارسالی را 5 قطعه عکس اعلام کرده و گفت: در این جشنواره اهدافی چون گسترش فرهنگ تعاون در بین اقشار مختلف جامعه از راه تصویر، بررسی اهمیت و نقش تعاون در توسعه ملی و اتحاد و انسجام ملی و معرفی ابعاد و توانمندی‌های بخش تعاون به جامعه هنری و هنرمندان دنبال می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند در قالب چهار موضوع تعاون از نگاه کلی(نگاه آزاد)، تعاون و جامعه(زندگی فردی و اجتماعی)، تعاون و اقتصاد و صنعت و تعاون، زنان و جوانان در آن شرکت نمایند.

احدی تاکید کرد: علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و نحوه ارسال آثار خود به سایت  www.cpf1.irمراجعه نمایند.

 

۲۵ دی ۱۳۸۹ ۱۱:۴۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید