اخبار

تعطیلی واحدهای متخلف و غیراستاندارد به نفع جامعه است

تعطیلی واحدهای متخلف و غیراستاندارد به نفع جامعه است
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری زنجان تعطیلی واحدهای متخلف و غیر استاندارد را به نفع سلامت جامعه عنوان کرد و گفت: باید مانع فعالیت واحدهایی شد که بدون رعایت موارد بهداشتی و زیست محیطی، فعالیت دارند

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان و به نقل از خبرگزاری فارس ، فرامرز نیک‌سرشت اظهار کرد: درباره فعال‌سازی واحدهای تولیدی با اراده مدیریت عالی استان اقدامات متعددی صورت گرفته است.

وی با اشاره به اینکه طبق برنامه فعال‌سازی واحدهای تولیدی در اولویت برنامه‌های مدیریت عالی استان قرار دارد، اضافه کرد: با این حال رعایت مسائل بهداشتی و زیست محیطی به ویژه در حوزه تولید مواد غذایی نیز باید مورد توجه قرار گیرد.

 معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری زنجان با بیان اینکه رعایت مسائل بهداشتی در حوزه مواد غذایی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، تصریح کرد: نباید اجازه دهیم، سلامت هزاران نفر از جامعه به علت عدم رعایت مسائل بهداشتی به خطر بیفتد، از همین رو باید نظارت‌های دقیقی در این حوزه وجود داشته باشد.

نیک‌سرشت تعطیلی واحدهای متخلف و غیر استاندارد را به نفع سلامت جامعه عنوان کرد و گفت: باید مانع فعالیت واحدهایی شد که بدون رعایت موارد بهداشتی و زیست محیطی، فعالیت دارند.

وی همچنین درباره ساز و کار صدور مجوز اشتغال و پروانه اشتغال برای واحدها نیز گفت: لازم است که پروانه اشتغال به صورت 6 ماه به 6 ماه صادر شود، تا در این صورت نسبت به جابه‌جایی واحدها به محل دیگر اقدام لازم صورت گیرد.

۸ بهمن ۱۳۹۶ ۰۹:۴۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید