اخبار

مدیریت درمان استان زنجان برای ششمین سال دستگاه برتر در ترویج نماز شد.

مدیریت درمان استان زنجان برای ششمین سال دستگاه برتر در ترویج نماز شد.
مدیریت درمان استان زنجان برای ششمین سال متوالی به عنوان دستگاه برتر در امر ترویج و توسعه فرهنگ نماز تجلیل شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان و به نقل از روابط عمومی مدیریت درمان استان زنجان در مراسمی که به همت ستاد اقامه نماز استان در حسینیه دفتر نماینده ولی فقیه در استان برگزار شد از دستگاه‌های برتر استان در امر توسعه و ترویج فرهنگ نماز تجلیل شد.

مدیر درمان استان در این مورد گفت:  با توجه به شاخص‌های معرفی شده از سوی ستاد اقامه نماز، مدیریت درمان استان توانست با امتیاز 97  در بین کلیه دستگاه‌های اجرایی استان به عنوان یکی از سه دستگاه  برتر دست یابد.

این مقام مسئول همچنین افزود: براساس ارزیابی ستاد اقامه نماز کشور، مدیریت درمان استان زنجان بالاترین امتیاز را در بین مجموعه مدیریت‌های درمان استان‌های سراسر کشور کسب کرده است.

در این مراسم آیت‌الله خاتمی، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان گفت: تنها عبادتی که همه ادیان و همه پیامبران به امت خود داشتند، توصیه به نماز بود و آخرین سفارش آنان هم اهتمام به اقامه نماز بود.

درادامه این جلسه سعید ناصری، رئیس ستاد اقامه نماز استان زنجان نیز تصریح کرد: ستاد اقامه نماز برای افزایش ظرفیت دستگاه‌های مختلف در سطح استان از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.

وی افزود: در سطح استان 93 دستگاه مورد ارزیابی قرار گرفتند که مدیریت درمان استان زنجان با 97 امتیاز در بین کلیه دستگاه‌های اجرایی استان به عنوان یکی از سه دستگاه برتر، عملکرد شایسته تقدیر را به خود اختصاص داده است.

در این مراسم نیز از روابط عمومی مدیریت درمان استان به عنوان رابط اقامه نماز دستگاه نیز با تقدیم لوح تقدیر تجلیل شد.

۸ بهمن ۱۳۹۶ ۰۹:۴۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید