اخبار

برعملکرد تعاونی های مسکن نظارت ویژه میشود

برعملکرد تعاونی های مسکن نظارت ویژه میشود
مدیر کل تعاون استان زنجان ظهر امروز در جلسه شورای حفاظت از اراضی ملی و منابع طبیعی با اشاره به اینکه در گذشته از سوی تعاونی‌ها تخلفات زیادی انجام گرفته است، اظهار داشت
مدیر کل تعاون استان زنجان ظهر امروز در جلسه شورای حفاظت از اراضی ملی و منابع طبیعی با اشاره به تخلفات صورت گرفته در گذشته در برخی از شرکت های تعاونی که ناشی از سوء مدیریت یا به جهت منافع شخصی برخی مدیران تعاونی ها بوده است تأکید کرد بازرسی های رخوبی در رابطه با شرکت های تعاونی انجام گرفته است  
وی افزود: در این خصوص اقدامات مناسبی از سوی بازرسان انجام گرفته که برخی از این تخلفات گزارش شده و برخی از آنها گزارش نشده است.
سید موسی متوسلین  با اشاره به اینکه در سال گذشته اقدامات مناسبی در زمینه کاهش تخلفات شرکت‌های تعاونی انجام شده است، تصریح کرد: آموزش توجیهی در رابطه با حدود و اختیارات شرکت‌های تعاونی و نظارت شورای حفاظت از اراضی ملی و منابع طبیعی استان بر شرکت‌های تعاونی از جمله فعالیت‌های ارائه شده در این زمینه است.
مدیر کل تعاون با بیان اینکه در سال‌ جاری اقدامات پیشگیرانه‌ای در خصوص کاهش تخلفات شرکت‌های تعاونی انجام می‌گیرد، خاطرنشان کرد: سامانه جامع نظارت بر تعاونی‌های مسکن تشکیل شده که با ارائه کد کاربری تمامی اطلاعات مورد نیاز در این سامانه وارد می‌شود.
وی با اشاره به اینکه برنامه نظارت بیش از گذشته بر شرکت‌های تعاونی مسکن اعمال می‌شود، اذعان داشت: تقویت بازرسی‌ها از سوی بازرسان از جمله برنامه‌هایی است که در گذشته به این موضوع توجه زیادی نشده که این موضوع در سال ‌جاری تقویت می شود.
متوسلین با بیان اینکه برنامه آموزشی نیز برای اعضای هئیت مدیره و تعاونی‌های مسکن اجرا می‌شود، بیان داشت: برگزاری برنامه آموزشی می‌تواند از تخلفات به وجود آمده پیشگیری کند.
مدیر‌کل اداره تعاون استان زنجان با اشاره به اینکه اطلاع‌رسانی از طریق رسانه‌های جمعی تاثیر بسیار خوبی در کاهش تخلفات انجام شده از سوی شرکت‌های تعاونی داشته است ابراز داشت: در سال گذشته نیز اطلاع‌رسانی مناسبی از طریق مطبوعات و رسانه‌های محلی انجام شد که به آگاهی مردم در زمینه خرید و فروش کمک فراوانی کرد
۴ خرداد ۱۳۸۸ ۰۸:۴۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید