اخبار

جلسه شورای هماهنگی ادارات تابعه تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان طارم

جلسه شورای هماهنگی ادارات تابعه تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان طارم
رئیس اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان طارم اظهار کرد : ششمین جلسه شورای هماهنگی ادارات تابعه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی درشهرستان طارم برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان محمد حسن حسینی هماهنگی و وحدت رویه در فعالیت های بخش های مختلف ادارات را هدف اصلی این جلسه عنوان کرد و زمینه های همکاری مشترک را در فعالیت های مختلف ادارات تابعه مورد بررسی قرار داد.

 در ادامه احمدی معاون کمیته امداد شهرستان طارم ضمن ارائه گزارشی از روند پرداخت تسهیلات به جامعه تحت پوشش از بهبود زمینه برای پرداخت چنین تسهیلاتی برای ایجاد اشتغال پایدار و ایجاد منبع درآمد دائمی برای اقشار آسیب پذیر به ویژه افراد تحت پوشش کمیته امداد عنوان نمود .

وی برگزاری دوره های توانمندسازی جامعه هدف در زمینه آمادگی برای ورود به بازار کار با همکاری و هماهنگی ادارات تابعه شهرستان طارم را پیشنهاد داد .

در ادامه جلسه رئیس بهزیستی طارم به ارائه دیدگاه های خود پرداخته و از عدم اختصاص سهم مشخصی از تسهیلات اشتغال پایدار روستایی برای افراد تحت پوشش بهزیستی انتقاد کرده و خواستار همکاری هرچه بیشتر در زمینه معرفی فرصت های شغلی با اولویت افراد تحت پوشش بهزیستی شد.

در پایان مدیر بانک توسعه تعاون شهرستان طارم برگزاری جلسات شورای هماهنگی را فرصت بسیار مناسبی برای گسترش همکاری های متقابل با رویه ها و روندهای مشترک عنوان نمود .

 وی در ادامه گزارشی از روند پرداخت تسهیلات به پرونده های مشاغل خانگی ارائه و آمادگی بانک توسعه تعاون را برای ارائه خدمات مالی تسهیلاتی به جامعه کار و تولید شهرستان به ویژه تعاونی ها اعلام کرد .

۸ بهمن ۱۳۹۶ ۱۳:۴۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید