اخبار

طی دولت یازدهم ۲۶۶۹شغل در شهرستان ابهر ایجادشده است

طی دولت یازدهم ۲۶۶۹شغل در شهرستان ابهر ایجادشده است
فرماندار ابهر گفت: طی مدت زمان فعالیت دولت یازدهم ۲ هزار و ۶۶۹ شغل در شهرستان ابهر ایجاد شده است

  

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان و به نقل از خبرگزاری مهر علی حیدری ، با تاکید بر لزوم تبیین  اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی در جامعه، افزود: باید اهداف و ارزش‌های انقلاب اسلامی را برای نسل امروز تشریح و تبیین کرد.

وی با بیان اینکه دهه فجر فرصت خوبی برای ارائه دستاوردهای دولت و نظام است، ادامه داد: دستاوردهای ۴۰ ساله نظام مقدس جمهوری اسلامی باید به شکل جامع و صحیح به مردم بیان شود.

فرماندار ابهر در ادامه از افتتاح  ۷۳ پروژه عمرانی و ۱۱ پروژه سرمایه‌گذاری در شهرستان ابهر  خبر داد و ابراز کرد: این تعداد پروژه در بخش سرمایه‌گذاری، عمرانی بوده و برای این پروژه‌ها ۷۰۰ میلیارد ریال هزینه شده است.

حیدری افزود:  بیش از ۸۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار توسط دولت تدبیر و امید به دهیاری‌ها تزریق‌شده است.

وی با یادآوری اینکه  در سال ۹۲ تعداد ۴ هزار و ۸۰۰ فرصت شغلی در شهرستان ابهر از دست رفته بود، افزود: با اقدامات صورت گرفته تاکنون ۲ هزار و ۶۶۹ فرصت شغلی در این شهرستان احیاء شده و در سالجاری نیز ۲ هزار و ۵۰ فرصت شغلی در شهرستان ابهر ایجاد شده است.

حیدری بر لزوم حمایت از سرمایه‌گذاری خارجی و حمایت از تولید تأکید کرد و افزود: بر اساس برنامه‌ریزی انجام‌شده ۱۵ هکتار به شهرک‌های صنعتی ابهر اضافه می‌شود.

۱۴ بهمن ۱۳۹۶ ۰۹:۳۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید