اخبار

آغاز رقابت‌های ورزشی جامعه کارگری در زنجان

آغاز رقابت‌های ورزشی جامعه کارگری در زنجان
سرپرست مدیریت امور اجتماعی اداره‌کل تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی استان زنجان، از برگزاری رقابت‌های ورزشی جامعه کارگری خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان مرتضی بنیادی  با بیان اینکه در طول ایام‌الله دهه فجر برنامه‌های مختلفی توسط این اداره‌کل برگزار می‌شود، افزود: در سومین روز از دهه مبارک فجر، شاهد آغاز مسابقات ورزشی کارگران در رشته‌های تنیس روی میز، شطرنج، فوتبال‌دستی و دارت خواهیم بود. همچنین رونمایی از طرح پژوهشی طراحی و تولید نرم‌افزار شبیه‌ساز آموزش‌های مهارتیز با بهره‌گیری از فضای مجازی جزو مهم‌ترین برنامه‌های در نظر گرفته شده برای سومین روز دهه فجر است.

 

وی با اشاره به اینکه چهارمین روز از ایام دهه فجر با برگزاری دوره آموزشی پیشگیری از آسیب‌های فضای مجازی در 16 واحد تولیدی آغاز می‌شود، تصریح کرد: همچنین افتتاح تولیدی ادوات کشاورزی، بهره‌برداری از یک واحد دامداری، راه‌اندازی یک واحد گلخانه‌ای و نیز برگزاری مسابقات ورزشی کارکنان در رشته دارت، از دیگر برنامه‌های این روز به‌شمار می‌رود.

 

این مسئول با یادآوری اینکه برگزاری نمایشگاهی از دستاوردهای عشایری و روستایی به همراه نشست‌های تخصصی در خصوص تبیین اقتصاد مقاومتی و نیز ازائه مشاوره در زمینه ایمنی و حفاظت کار توسط بازرسان این اداره‌کل به مسئولان ایمنی کارخانجات را در پنجمین روز دهه فجر خواهیم داشت، ادامه داد: روز ششم این ایام نیز اختصاص به تجلیل از نفرات برتر مسابقات قرآنی و نیز بازدید اعضای کمیته کارگری ستاد بزرگداشت دهه فجر از واحدهای تولید و صنعتی خواهد داشت.

 

بنیادی از برگزاری کارگاه آموزشی بایدها و نبایدهای فضای مجازی و افتتاح کارگاه‌های متمرکز تولید فرش دستباف روستای ایچ به‌عنوان برنامه‌های روز هفتم دهه فجر یاد کرد و گفت: در روز هشتم نیز علاوه بر حضور بانوان ستادی در راهپیمایی روز 19 بهمن‌ماه در زنجان، مزار مطهر شهدای پایین نیز غبارروبی، عطرافشانی و گلباران خواهد شد.

 

وی خاطرنشان کرد: اختتامیه جشنواره ورزشی کارگران واحدهای تولیدی و صنعتی و نیز حضور پرشور جامعه کار و تولید، تعاون‌گران، کارآفرینان در مراسم راهپیمایی 22 بهمن، جزو مهم‌ترین برنامه‌های دهه فجر در روزهای پایانی این ایام به‌شمار می‌رود.

۱۴ بهمن ۱۳۹۶ ۱۳:۵۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید