اخبار

حضور 424 نفر از کارکنان وظیفه نیروهای مسلح در دومین مرحله آزمون ادواری

حضور 424 نفر از کارکنان وظیفه نیروهای مسلح در دومین مرحله آزمون ادواری
مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان گفت: دومین مرحله آزمون ادواری کارکنان وظیفه نیروهای مسلح با حضور 424 نفر به‌طور هم‌زمان با سراسر کشور در استان زنجان برگزار شد

  به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان و به نقل از خبرگزاری فارس محمدرضا انصاری اظهار کرد: ارائه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای برای عموم جامعه از جمله مهم‌ترین رویکردهایی است که اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای با توجه به رویکرد مهارت‌محوری در دستور کار خود دارد.

وی با اشاره به اینکه آموزش فنی و حرفه‌ای در تلاش است آموزش فنی و حرفه‌ای را در بین آحاد جامعه گسترش دهد، بیان کرد: یکی از این گروه‌های جامعه هدف کارکنان وظیفه نیروهای مسلح است تا شرایط و بستر لازم برای اسجاد اشتغال این افراد پس از پایان دوره سربازی فراهم شود.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان اضافه کرد: در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری و تفاهم‌نامه منعقده بین ستاد کل نیروهای مسلح و وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی، دومین آزمون تعیین سطح مهارت کارکنان وظیفه نیروهای نظامی و انتظامی در استان زنجان  برگزار شد.

انصاری افزود: دومین مرحله آزمون کارکنان وظیفه نیروهای مسلح از میان 424 نفر و در 30 حرفه مختلف خدماتی، فنی، رایانه، هنری و ... برگزار شد که برای قبول شدگان در آزمون‌های کتبی و عملی، گواهینامه مهارت الکترونیکی صادر خواهد شد.

وی خدمت سربازی را بستر و فرصتی مناسب برای کسب مهارت و هموار شدن مسیر اشتغال کارکنان وظیفه دانست و افزود: باید در این فرصت با ارائه آموزش‌های مهارتی مورد نیاز زمینه اشتغال سربازان وظیفه و ارتقای مهارت آن‌ها فراهم شود.

۱۶ بهمن ۱۳۹۶ ۱۰:۲۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید