اخبار

کانون کارآفرینی به دنبال توسعه کارآفرینی است

کانون کارآفرینی به دنبال توسعه کارآفرینی است
رئیس کانون کارآفرینان استان زنجان گفت: این کانون به دنبال توسعه فرهنگ کارآفرینی است و این کانون در بخش‌های مختلفی مستقر شده ولی در حال حاضر دلیل انتخاب پارک علم و فناوری برای استقرار نزدیکی به ایده‌های جدید و قابل اجرا است.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان سعید یوسفی‌اصل در دیدار رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان زنجان با هیئت مدیره کانون کارآفرینان استان زنجان با بیان اینکه بخشی از تفکرات کارآفرینان در کشور بر اساس کارآفرینی سنتی است، ادامه داد: در حال حاضر در پارک علم و فناوری 50 شرکت دانش‌بنیان و صاحب ایده فعالیت می‌کنند که تجمع این شرکت‌ها در این مکان سبب شده که کارآفرینان به راحتی به ایده‌ها دست یابند.

 

وی افزود: این کانون مشاورانی را دارد که به صورت رایگان به افرادی که به دنبال ایجاد شغل و یا کارآفرینی هستند، مشاوره می‌دهند. همچنین در این کانون سمینارها و آموزش‌های رایگانی را نیز برگزار می‌کند

 

در ادامه این دیدار رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم‌پایه زنجان اظهارکرد: یکی از اتفاقاتی که در پارک علم و فناوری در کنار جذب واحدهای فناوری ایحاد شده است، پخش فیلم‌های مشاوره‌ای بوده که به تازگی تهیه شده است.

 

مجتبی شهیدی ادامه داد: برخی از ارگان‌ها و سازمان‌ها می‌توانند به این پارک در راستای وظایفش کمک کنند و برخی از کمبودهای پارک علم و فناوری را در بخش کلان کمک کنند. یکی از اتقاقات رخ داده در این مرکز جذب کانون کارآفرینی در این پارک است.

 

۱۸ بهمن ۱۳۹۶ ۱۰:۱۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید