اخبار

امسال 270 تعاونی در استان زنجان تشکیل شده است

امسال 270 تعاونی در استان زنجان تشکیل شده است
مدیر کل تعاون استان زنجان به ایجاد و راه اندازی تعاونی های مختلف در این استان اشاره کرد و گفت: با برنامه ریزی های انجام گرفته 270 تعاونی در این استان تشکیل شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون استان زنجان :سید'موسی متوسلین' روز چهارشنبه دز گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: این تعداد تعاونی با هدف ایجاد اشتغال و توسعه روزافزون تعاونی ها در حوزه های گوناگون انجام گرفته است.
وی با بیان اینکه نعاونی ها سهم بسزایی در توسعه و رشد اقتصادی کشور دارند،یادآورشد: با برنامه ریزی های انجام شده تعاونی ها دیگری با اشتغالزایی مناسب دهه فجر امسال در استان زنجان به بهره برداری می رسد.
مدیر کل تعاون استان زنجان با اشاره به اینکه بر اساس رویکرد دولت حمایت از واحدها و صنوف مختلف در کشور است، اظهار داشت: از آغاز اجرای هدفمندسازی یارانه ها تعاون استان در این بخش مشکل خاصی نداشته است.
وی با بیان اینکه در مدت زمان اجرای قانون هدفمندسازی یارانه ها دو تعاونی در استان زنجان مشکل سوخت داشته اند، تصریح کرد: مشکل سوخت این تعاونی ها برطرف شده و در حال حاضر مشکلی ندارند.
متوسلین با اشاره به اینکه برای برررسی و مشکلات تعاونی ها دبیرخانه ویژه ای در وازرت تعاون تشکیل شده است، خاطر نشان کرد: در این دبیرخانه مشکلات بخش تعاون رسیدگی و بسته های حمایتی نیز در اختیار آنها قرار خواهد گرفت

۶ بهمن ۱۳۸۹ ۱۲:۰۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید