اخبار

پیام و دعوت مدیر کل اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان برای شرکت در راهپیمایی 22 بهمن

پیام و دعوت مدیر کل اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان برای شرکت در راهپیمایی 22 بهمن
مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان در آستانه چهلمین فجر انقلاب اسلامی کارگران ، کارفرمایان و تعاونگران استان زنجان را به حضور در مراسم ملی راهپیمایی 22 بهمن دعوت نمود .

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان محمد رضا یوسفی با صدور پیامی اعلام کرد: راهپیمایی 22 بهمن مظهر اقتدار ملی است، نشان دهنده عظم عمومی ملت ایران است ، مظهر همان چیزی است که هر دشمنی را در هر حد و اندازه ای از اقتدار نظامی و توانایی های تبلیغاتی و سیاسی ، مرعوب می کند .

با این وضع در آستانه چهلمین فجر انقلاب اسلامی کارگران ، کارفرمایان و تعاون گران استان زنجان را به حضوری گسترده در مراسم ملی راهپیمایی 22 بهمن دعوت می نمایم باشد تا این حضور گسترده پیامی روشن برای بدخواهانی باشد که همواره در تلاشند تا همدلی و مفاهمه ملی این ملت بزرگ را خدشه دار نمایند .

مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان افزود : 22 بهمن "عید ظفر" است. دهه مبارک فجر تجلی شکوهمند حماسه و سرافرازی ملتی است که در عصر اسارت انسان و در روزگار قحطی انسانیت با انقلاب اسلامی خویش صفحه ای زرین را در تاریخ حیات آدمی گشود و صلای خدا خواهی معنویت ، آزادی و استقلال را در گوش جان جهانیان طنین انداز کرد .

وی بیان کرد : در طلیعه روزهای درخشان فجر از همه چیز شایسته تر تکریم شهیدان و خضوع در برابر روح فداکار آنهاست .

یوسفی ادامه داد:همه دوشادوش یکدیگر در صفوف به هم پیوسته و با اتکاء به خداوند با حضوری پر رنگ و انقلابی در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن ماه 1396 با آرمانهای والای حضرت امام خمینی (ره) تجدید میثاق خواهیم نمود.

۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ۰۹:۵۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید