اخبار

مردم خدابنده نباید از قافله توسعه دیگر شهرستانها عقب بمانند

مردم خدابنده نباید از قافله توسعه دیگر شهرستانها عقب بمانند
سرپرست اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی با درخواست ازفارغ التحصیلان،دانشگاهیان وجویندگان کار برای عضویت درشرکت تعاونی عمران شهرستان خدابنده گفت:مردم خدابنده نباید از قافله توسعه دیگر شهرستانها عقب بمانند


به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان یوسف داودی اظهارداشت: شهرستان خدابنده زادگاه مردان بزرگی است که شهرت جهانی دارند و پتانسیلهای بسیار زیادی برای توسعه دارد که مردم باید خودشان آستین بالا زده و مسئولین را در توسعه و آبادانی یاری نمایند.

وی افزود:در شان جوانان و فازغ التحصیلان نیست که بیکار باشند در حالی که دولت محترم شرایط حضور در کار را برای همه فراهم کرده و ظرفیت ایجادکار در خدابنده،بیشتر از سایر شهرستانهای استان زنجان است.

داوودی اشتغال جوانان فارغ التحصیل دانشگاه را دغدغه اصلی دبیرخانه کار گروه اشتغال خدابنده عنوان و افزود:با توجه به اینکه جوانان تحصیلکرده از فرصتها در اشتغال به نوعی بخاطر داشتن مدرک تحصیلی محروم می شوند و برای شاغل شدن آنها باید زیرساختها و امکاناتی نیز باید فراهم شود تا بتوانند مشغول به کار شوند ؛ شرکت تعاونی توسعه عمران شهرستان خدابنده فرصت مناسبی برای عضو شدن و شاغل شدن است.

وی با اشاره به اینکه شرکت تعاونی توسعه عمران شهرستان خدابنده فعالیتهای عمرانی دستگاههای دولتی،شهرداریها،دهیاریهاوشرکتهاو...رادرسطح شهرستان پوشش خواهد داد گفت:در واگذاری کارهای عمرانی اولویت اول شرکت تعاونی توسعه  عمران شهرستان است و دولت با اجرا و تاسیس شرکت تعاونی می خواهد،جوانان دانشگاهی و متخصص، خودشان مسئولیت کارها را برعهده بگیرند.

داوودی افزود:محدودیتی برای عضویت وجود ندارد و همه مردم می توانند عضو شوند و شرایط تاسیس آن؛عضویت نیم درصد جمعیت شهرستان و 100میلیون تومان سرمایه اولیه است که در خدابنده 85 درصد اعضا ثبت نام تامین شده ودر پی راه اندازی آن قبل از سال 97هستیم.

وی سیاست دولت تدبیر و امید را حرکت براساس برنامه ریزی و کمک به ایجاد اشتغال بجای پرداخت پول نقدی عنوان کرده و گفت: وامهای اشتغال زایی نیز به افراد پرداخت می شود که بتوانند برای جوانان شغل ایجاد کنند.

۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ۱۲:۰۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید