اخبار

دستگاه های اجرایی در پذیرش طرح های ثبت نامی در سامانه کارا دقت کنند

دستگاه های اجرایی در پذیرش طرح های ثبت نامی در سامانه کارا دقت کنند
فرماندار ماهنشان بر لزوم بررسی و نظارت دقیق طرح های ثبت نامی در سامانه کارا تاکید کرد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان  سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان ماهنشان  گفت: جلسه کمیته فنی شهرستان ماهنشان با محوریت آیین نامه اجرایی قانون حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری با استفاده از منابع صندوق توسعه ملی با حضور فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان ماهنشان در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

در آغاز جلسه فرماندار ماهنشان با اشاره به اینکه سهم اختصاص یافته شهرستان از طرح قانون حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری در مرحله اول مبلغ حدود 10 میلیارد تومان می باشد اظهار داشت: این طرح فرصت مناسبی برای مردم عزیز شهرستان است تا در عرصه های مختلف صنعتی، کشاورزی ، خدماتی و... ایجاد اشتغال نمایند.

 وی افزود: این مبلغ بسته به میزان تقاضای مردم شهرستان قابل افزایش است.

نوری  با بیان اینکه تا کنون 3493 طرح در دسته های مختلف در سامانه کارا ثبت نام شده، افزود: تمامی این طرح ها در اسرع وقت توسط دستگاه اجرایی ذیربط بررسی و پس از طی مراحل مورد نیاز به کمیته فنی ارجاع خواهد شد تا مراحل پایانی خود را طی کند.

وی در ادامه ضمن تاکید بر لزوم بررسی و نظارت دقیق بر طرح های ثبت نامی در سامانه کارا اظهار داشت: تمامی جوانب باید مورد بررسی قرار گیرد تا افرادی که واجد شرایط هستند از این طرح استفاده کرده و این طرح نتیجه بخش باشد.

 

 

۲۶ بهمن ۱۳۹۶ ۱۲:۰۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید