اخبار

طرح های اقتصاد مقاومتی ظرفیتی برای اشتغال جدید و حمایت از شغل های متزلزل

طرح های اقتصاد مقاومتی ظرفیتی برای اشتغال جدید و حمایت از شغل های متزلزل
استاندار زنجان، با لحاظ تمام شرایط اشتغالزایی و ظرفیت های موجود برای ایجاد فرصت های جدید شغلی، گفت: آنانی که علاقه مند به اشتغال زایی هستند باید از سویی در مقابل هرج و مرج و ناآرامی بایستند و از سوی دیگر موانع پیش روی حضور سرمایه گذاران را رفع کنند

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان اسدالله درویش امیری خاطرنشان کرد: دولت برای برون رفت از شرایط موجود طرح های اشتغالزایی مختلفی را پیش بینی کرده است.

وی افزود: هشت هزار و 678 شغل جدید ثمره اقداماتی است که با اجرای برنامه های اقتصاد مقاومت طی سال گذشته در این استان ایجاد و در نتیجه همین اقدامات از هفت هزار و 100 شغل متزلزل در زنجان حمایت و به تبع آن از بیکاری این تعداد شاغل جلوگیری شد.

درویش امیری اظهار کرد: ثمره اجرای طرح رونق تولید و افزایش ظرفیت فعالیت واحدهای تولیدی، ایجاد شغل برای چهار هزار و 828 نفر بود.

استاندار زنجان گفت: از سوی دیگر با تسهیلاتی که کمیته امداد به مددجویان خود بابت اشتغالزایی داد، 2 هزار و 200 نفر مشغول بکار شدند.

ارزیابی نهایی از آخرین اقدامات انجام شده در حوزه اشتغال استان در انتهای سالجاری، بار دیگر در انتهای سال مالی و در ابتدای تیر ماه و در نهایت در شهریور ماه سال آینده همزمان با پایان زمان اجرای طرح توسعه و اشتغال روستایی انجام خواهد شد.

۳۰ بهمن ۱۳۹۶ ۱۰:۰۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید