اخبار

۱۵۰ هزار نفر از زنجانیها دارای بیش از یک دفترچه درمانی هستند

۱۵۰ هزار نفر از زنجانیها دارای بیش از یک دفترچه درمانی هستند
استاندار زنجان گفت: طبق آمارهای موجود، حدود ۱۵۰ هزار نفر از مردم استان زنجان دارای بیش از یک دفترچه درمانی هستند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان به نقل از خبرگزاری مهر، اسدالله درویش امیری با اشاره به اینکه سهم ایجاد اشتغال استان در حوزه IT و ICT حدود ۷۵۰ نفرمی باشد که البته برای بیش از ۸۸۰ نفر در این حوزه، ایجاد اشتغال صورت گرفته است، افزود: تلاش همه مسئولین، ایجاد اشتغال برای جوانان در حوزه‌های مختلف و هدف اصلی مدیران، توسعه و پیشرفت استان و کمک به حوزه اقتصاد، تولیدکنندگان و سرمایه گذاران است.
درویش امیری ادامه داد:  تمرکز دولت بر توسعه واحدهای تولیدی است و در این زمینه هدف گذاری کشور، بر ایجاد اشتغال با توسعه حوزه تولید در بخش‌های صنعت، معدن، کشاورزی و خدمات است.
وی ادامه داد: راه اندازی مجدد ۱۰ واحد تولیدی که درگذشته تعطیل‌شده بود و عدم تعطیلی واحدهای تولیدی استان در سال جاری، حاصل مجموعه تلاش‌هایی است که در این خصوص صورت گرفته است.
استاندار زنجان گفت: گزارش‌های اخذشده دستگاه‌های اجرایی در خصوص اقدامات صورت گرفته در راستای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، باید توسط استانداری و دبیرخانه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان مورد ارزیابی و پذیرش قرار گیرد.
درویش امیری با بیان اینکه طبق آمارهای موجود، حدود ۱۵۰ هزار نفر از مردم استان زنجان  دارای بیش از یک دفترچه درمانی هستند، ادامه داد: سیستم دولت الکترونیک می‌تواند چند بیمه‌ای‌ها را به راحتی مشخص کند.
وی با تاکید بر اینکه وضعیت چند بیمه‌ای‌ها باید تا پایان سال مشخص شود، افزود: در راستای طرح هم پوشانی، باید نسبت به شناسایی و حذف دفترچه‌های بیمه‌ای مازاد، اقدام شود تا از تحمیل هزینه‌های اضافی به دولت، جلوگیری گردد و سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان نیز باید تا پایان سال جاری، نسبت به تعیین تکلیف این موضوع اقدام کند.
استاندار زنجان گفت: با راه‌اندازی سیستم الکترونیک تشخیص و شناسایی چند بیمه‌ای‌ها سهل و آسان شده است و باید نخستین استانی باشیم که این موضوع را حل می‌کنیم.
۲ اسفند ۱۳۹۶ ۱۰:۰۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید