اخبار

نشست هماهنگی و توانمندسازی کاریابیهای استان زنجان

نشست هماهنگی و توانمندسازی کاریابیهای استان زنجان
سرپرست مدیریت اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان در نشست هماهنگی و توانمندسازی به ارائه نتایج بررسی عملکرد کاریابیها در راستای هدایت نیروی کار و همفکری جهت ارتقاء بهره وری در اقدامات صورت گرفته پرداخت.
 
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان طیب جعفری در جمع مدیران موسسات مشاوره شغلی و کاریابیهای غیر دولتی با تشریح بخشنامه جدید مربوط به آزادسازی مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاهی از حاضرین در جلسه خواست جهت بررسی مسائل و مشکلات و رفع ابهامات موجود باارائه تحلیلی از وضعیت خود دلایل قوت وضعف عملکرد خویش را بیان و در قالب مقایسه با یکدیگر قرار دهند تا ایرادها رفع گردد.
وی بابیان اینکه در کنار طرح کارورزی که این روزهای نقدهای متفاوتی از آن می‌شنویم،گفت:  پیش‌بینی مشوق‌های بیمه‌ای برای کارفرمایان جذب‌کننده فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌ها از مهم‌ترین برنامه‌هایی است که دولت جهت حل مشکل بیکاری این گروه پیش‌بینی کرده است.
جعفری در ادامه با اشاره به پیش‌بینی مشوق‌های کارفرمایی در بند الف تبصره 14 قانون بودجه سال 1396 گفت: با وجود نامه نگاری های صورت گرفته در خصوص پرداخت مبالغ در نظر گرفته به عنوان سهم کارفرما از یک سال معافیت بیمه ای به جهت جذب فارغ‌التحصیلان از طریق کاریابی‌ها، هنوز جوابی بدست ما نرسیده است.
۲ اسفند ۱۳۹۶ ۱۰:۰۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید