اخبار

احداث کشتارگاه صنعتی توسط بنیاد توسعه کار آفرینی وتعاون استان زنجان درکشور اوگاندا

احداث کشتارگاه صنعتی توسط بنیاد توسعه کار آفرینی وتعاون استان زنجان درکشور اوگاندا
مدیر عامل بنیاد توسعه کارآفرینی و تعاون استان زنجان از کلنگ زنی احداث کشتارگاه صنعتی و مدرن در کشور اوگاندا در آینده نزدیک خبر داد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون استان زنجان وبه نقل از خبرگزاری (ایسنا) منطقه زنجان، مهدی اشراقی که اخیرا به همراه هیئتی متشکل از اعضای هئیت میره این بنیاد برای بررسی پروژه های قابل اجرا در منطقه آزاد تجاری ایران در اوگاندا راهی این کشور شده بود، اظهار کرد: فاز اول و دوم مطالعاتی کشتارگاه صنعتی  به اتمام رسیده و هم اکنون در حال شناسایی زمین هستیم. وی با اینکه در این سفر از سه زمین پیشنهادی برای احداث کشتارگاه بازدید به عمل آمد، افزود: برای حصول نتیجه نهایی و اتخاذ تدابیر لازم هفته آینده سفری به این کشور خواهم داشت تا زمین مورد نیاز را انتخاب کنیم .

 اشراقی زمین مورد نیاز برای احداث کشتارگاه صنعتی در اوگاندا را پنج هکتار عنوان کرد و افزود :قصد داریم با احداث این کشتارگاه مدرن ابتدا بازار مصرف اوگاندا سپس ایران را تامین کنیم.
 مدیر عامل بنیاد توسعه کارآفرینی و تعاون استان زنجان گفت : در سفر رئیس جمهوری و هیئت همراه به اوگاندا تفاهم نامه همکاری بین دو دولت به امضا رسید و مقرر شد که ایران نسبت به احداث کشتارگاه صنعتی در این کشور اقدام کند . در همین راستا احداث و ساخت کشتارگاه مذکور به بنیاد توسعه کارآفرینی و تعاون استان زنجان محول شد.
 وی پیش بینی کرد که ظرف چهار ،پنج ماه آینده کار احداث این کشتارگاه آغاز شود
۱۸ بهمن ۱۳۸۹ ۰۸:۰۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید