اخبار

حوزه کارآفرینی و اشتغال در سطح استان از تنگناها و مسائل کلیدی عظیمی رنج می برد

حوزه کارآفرینی و اشتغال در سطح استان از تنگناها و مسائل کلیدی عظیمی رنج می برد
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان در جلسه کمیته پ‍ژوهش باتاکید بر اینکه باید در انجام فعالیت هایمان نگاه فرهنگی داشته باشیم گفت: کارآفرینان می بایست در مسیررا ه اندازی کسب و کار خود از مشاوران مربوط به هر حوزه کمک بگیرند.

محمدرضا یوسفی نداشتن فرهنگ استفاده از مشاوره را یکی از مشکلات حوزه کسب و کار عنوان کرد و اظهار داشت: در این مسیر نباید علت اصلی مشکلات را تنها دولت دانست و قضاوت یکطرفه نداشته باشیم.

وی ادامه داد: عدم آگاهی فعالین فضای کسب و کار یکی از آسیبهای این عرصه است که در این راستا با طرح پیشنهادی عملیاتی‌سازی پیشنهادات کارآفرینانه در اتاق‌های فکر موافقت نمود تا مورد ارزیابی و پیگیری قرار گیرد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان همچنین به تشکیل تیم های متخصص با هدف کمک به کارآفرینان اشاره نمود و افزود: پارک علم و فناوری اولین میزبان این تیم ها خواهد بود.

در این جلسه در راستای ارزیابی حوزه کارآفرینی و اشتغال در سطح استان که حاکی از آنست که این حوزه کلیدی از تنگناها و مسائل کلیدی عظیمی رنج می‌برد، طرح مکتوب پیشنهادات ارائه شده از سوی اعضاء کمیته پژوهش مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

 

 

۵ اسفند ۱۳۹۶ ۰۸:۱۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید