اخبار

آموزش‌های فنی‌و‌حرفه‌ای در ایجاد اشتغال نقش موثر دارد

آموزش‌های فنی‌و‌حرفه‌ای در ایجاد اشتغال نقش موثر دارد
نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی گفت: آموزش‌ها در ایجاد اشتغال و رفع معضلات ناشی از بیکاری، نقش موثر دارد.
 

فریدون احمدی صبح امروز طی بازدیدی از مراکز فنی و حرفه‌ای استان زنجان اظهار کرد: مشکل اشتغال در جامعه کنونی نیازمند توجه و نگاه ویژه مسؤولان دارد.

وی با اشاره به اینکه بسیاری از فارغ‌التحصیلان دانشگاهی فاقد مهارت هستند، گفت: دانش‌آموختگان دانشگاهی باید برای تکمیل دانش عملی خود و برای کسب مهارت به مراکز  آموزش فنی و حرفه ‌ای مراجعه کنند.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نسل جوان امروز کشورمان در برخی مسائل ناامید شده‌اند، اظهار کرد: باید همه مسؤولان دست در دست هم قرار دهیم تا نسل جوان به آینده روشن امید داشته باشند.

احمدی ضمن تقدیر از فعالیت مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای و اثرگذاری این آموزش‌ها عنوان کرد: این آموزش‌ها در ایجاد اشتغال و رفع معضلات ناشی از بیکاری نقش موثر دارد.

وی در مورد پیگری مسائل مطروحه، در مجلس شورای اسلامی قول مساعد داد و افزود: پیشنهاد می‌شود که جلسه نمایندگان استان با رؤسای مراکز آموزش فنی وحرفه‌ای برای بررسی دقیق  و دستیابی به راه کار مناسب برگزار شود.

در این نشست مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان، با اشاره به ماموریت‌های سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای و همچنین معضل بیکاری که گریبان‌گیر جامعه است، اظهار کرد: آموزش‌های مهارتی می‌تواند زمینه اشتغال و توانایی‌های فرد را در حوزه کسب و کار مناسب را فراهم کند و ارتقا دهد
۸ اسفند ۱۳۹۶ ۱۰:۵۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید