اخبار

برگزاری کمیته هماهنگی بیمه بیکاری و کارگروه پیشگیری از تنش در زنجان

برگزاری کمیته هماهنگی بیمه بیکاری و کارگروه پیشگیری از تنش در زنجان
مدیر روابط کار اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان از برگزاری کمیته هماهنگی بیمه بیکاری و کارگروه پیشگیری از تنش در زنجان خبر داد.

هومن امیدوار در جریان بازدید از حوزه روابط کار ادارات تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان‌های تابعه اظهار کرد: در بهمن‌ماه سال جاری بازرسی از ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان‌های زنجان،‌ خدابنده، ماهنشان و طارم در حوزه روابط کار و بیمه بیکاری به همراه کارشناسان مربوطه صورت گرفت.  

وی همچنین افزود: با حضور  رئیس  حراست و به همراه کارشناس ارشد روابط کار از هیأت‌های حل اختلاف مستقر در اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان زنجان بازرسی به عمل آمده است.

مدیر روابط کار اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با اشاره به برگزاری جلسات کمیته هماهنگی بیمه بیکاری و کارگروه پیشگیری از تنش ادامه داد: کمیته هماهنگی استانی بیمه بیکاری با حضور مدیران کل اداره تعاون کار استان زنجان و تامین اجتماعی و فنی و حرفه‌ای برگزار و در این جلسات مسائل و مشکلات مطروحه تصمیم‌گیری شده و اقدامات لازم در این باره انجام شده است.

وی تصریح کرد: همچنین نهمین کارگروه پیشگیری از تنش‌های کارگری درباره شرکت‌های صدف چوب گستر کیش و مهندسی سپاس با حضور مسؤولان ذیربط تشکیل و تصمیمات لازم در این باره اتخاذ شد.

امیدوار همچنین از برگزاری دوره‌های متعدد آموزشی برای اعضای مراجع حل اختلاف و تشکیل کمیته فنی و تخصصی روابط کار برای بحث پیرامون مسائل مختلف حوزه روابط کار نیز خبر داد و گفت: این اقدام نیز با هدف بررسی بهتر مشکلات در این حوزه صورت گرفته است.

 

۹ اسفند ۱۳۹۶ ۱۱:۰۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید