اخبار

طرح ملی کاج در 56 واحد تولیدی زنجان اجرا می‌شود

طرح ملی کاج در 56 واحد تولیدی زنجان اجرا می‌شود
سرپرست مدیریت امور اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با اشاره به اینکه اجرای طرح ملی مداخلات پیشگیری از اعتیاد به مواد مخدر در جامعه کار و تولید ( طرح ملی کاج) از جمله اقدامات صورت گرفته در این حوزه است، گفت: این برنامه در 56 واحد تولیدی اجرا شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کا و رفاه اجتماعی استان زنجان مرتضی بنیادی  اظهار کرد: حوزه اجتماعی اداره کل تعاون استان زنجان طی سال برنامه‌های متعددی را اجرا می‌کند.

وی با اشاره به اینکه اجرای طرح ملی مداخلات پیشگیری از اعتیاد به مواد مخدر در جامعه کار و تولید ( طرح ملی کاج) از جمله اقدامات صورت گرفته در این حوزه است، گفت: این برنامه در 56 واحد تولیدی اجرا شده است.

سرپرست مدیریت امور اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان همچنین از برگزاری کارگاه‌های آموزشی پیشگیری از آسیب‌های فضای مجازی برای دانش آموزان براساس تفاهم‌نامه منعقده با وزارت کشور برای 119 نفر خبر داد و گفت: همچنین رسیدگی به اعتراضات کارگران ساختمانی در راستای برخورداری از خدمات بیمه‌ای برای 320 نفر انجام شده است.

بنیادی در ادامه از برگزاری نشست‌های تخصصی مرتبط با آسیب های اجتماعی استان خبر داد و افزود: برگزاری کارگاه‌های آموزشی پیشگیری از اعتیاد برای 645 نفر و برگزاری کارگاه‌های آموزشی مهارت زندگی برای 846 نفر از دیگر برنامه‌های اجرا شده در این حوزه است.

وی در ادامه به برگزاری کارگاه‌های آموزشی سلامت روان برای 242 نفر اشاره کرد و گفت: برای یک هزار و 98 زن روستایی نیز دوره‌های آموزشی کسب و کارو کارآفرینی برگزار شده است.

سرپرست مدیریت امور اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان از برگزاری دوره های آموزشی برای مدیران دفاتر ICT روستایی در خصوص سامانه رفاهی جمهوری اسلامی ایران برای 50 نفر خبر داد و افزود: تاسیس و راه‌اندازی برنامه همیار کارکنان در واحدهای تولیدی و صنعتی استان در 56 واحد نیز از دیگر برنامه‌های اجرایی در این حوزه است.

بنیادی از برگزاری کارگاه‌های آموزشی  پیشگیری از مصرف الکل برای 90 نفر خبر داد و تصریح کرد: برگزاری کارگاه‌های آموزشی مهارت‌های فرزند پروری برای 21 نفر نیز از دیگر برنامه‌های اجرایی توسط مدیریت امور اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان است.
۱۲ اسفند ۱۳۹۶ ۱۲:۳۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید