اخبار

روند اجرای طرح "روستا تعاون" در زنجان مطلوب است

روند اجرای طرح "روستا تعاون" در زنجان مطلوب است
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: روند اجرای طرح "روستا تعاون" در استان زنجان مطلوب ارزیابی می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان  محمد رضا یوسفی در بیست و یکمین جلسه فرماندهی اقتصاد مقاومتی، طرح روستا تعاون را یکی از زمینه‌های ایجاد شغل در استان در مناطق روستایی خواند و اظهار کرد: به همین منظور برای ایجاد اشتغال 630 نفر در استان زنجان در حوزه روستا تعاون برنامه‌ریزی شده است.

وی خاطر نشان کرد: بی‌شک روستاها جزو مناطقی است که از ظرفیت‌های زیادی برای ایجاد اشتغال برخوردار است و باید از این ظرفیت استفاده لازم شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان عملکرد طرح روستا تعاون در استان زنجان را مطلوب خواند و افزود: این بخش در استان توانسته است از ابتدای امسال تا به امروز نسبت به ثبت‌نام 11 هزار و 493 طرح در سامانه مربوطه اقدام کند.

یوسفی اظهار کرد: این روند حاکی از آن است که استان زنجان در اجرای طرح تعاون روستا توانسته است 86 درصد از کل تعهدات خود را عملیاتی کند.

وی با اشاره به اجرای طرح اشتغال فراگیر در استان زنجان و تحقق 14 درصدی تعهدات در این بخش بیان کرد: در این بخش بیش از یک هزار و ۹۰۰ نفر ثبت‌نام کرده‌اند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با اشاره به تعیین سهم استان زنجان از اجرای طرح روستا تعاون بیان کرد: در همین راستا 48 روستا در نظر گرفته شد.

یوسفی ادامه داد: با این وجود تلاش می‌شود، تا این تعداد به 90 روستا افزایش یابد.

۱۴ اسفند ۱۳۹۶ ۰۸:۲۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید