اخبار

‌تقویت شرکت‌ سرمایه‌گذاری تعاونی سهام عدالت در استان زنجان

‌تقویت شرکت‌ سرمایه‌گذاری تعاونی سهام عدالت در استان زنجان
معاون برنامه‌ریزی استاندار زنجان بر لزوم تقویت شرکت‌ سرمایه‌گذاری تعاونی سهام عدالت در استان تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون استان زنجان وبه نقل از خبرگزاری فارس علی‌اکبر کریمی در جلسه ستاد سهام عدالت اظهار داشت: با توجه به تاثیر گسترده سهام عدالت در توزیع عالانه ثروت در جامعه باید اجرای این طرح نیز به طور دقیق پیگیری شود تا نتایج آن به نحو مطلوبی عاید استان شود.
وی با بیان اینکه با مدیریت صحیح اجرای این طرح استمرار یافته و به نحو مطلوبی در جامعه اجرا می‌شود، افزود: در صورت عدم مدیریت صحیح ساز و کارهای آن تحت‌الشعاع قرار گرفته و اهداف آن در جامعه به درستی به دست نمی‌آید.
معاون برنامه‌ریزی استاندار زنجان رویکرد جدید دولت را در واگذاری سهام عدالت از وضعیت سازمانی و ساختاری به ساختار شخصی و فردی عنوان کرد و افزود: با ایجاد امکان پرداخت اقساط سهام عدالت، خود افراد مالک سهام می‌شوند.
وی بر لزوم تقویت شرکت‌ سرمایه‌گذاری سهام عدالت در استان تاکید کرد و عنوان داشت: در صورت تقویت این شرکت ماندگاری آنها بیشتر شده و امکان سرمایه‌گذاری مطلوب برای استان فراهم می‌شود.
کریمی با بیان اینکه ضروری است بخشی از سود سهام عدالت توزیع شده در اختیار این شرکت‌ها قرار گیرد، ادامه داد: در صورت عدم تقویت این شرکت‌ها نتایج مطلوب حاصل نمی‌شود

۱۴ اسفند ۱۳۸۹ ۰۸:۲۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید