اخبار

توزیع 83 هزار پاکت مهربانی بین دانش آموزان زنجانی

توزیع 83 هزار پاکت مهربانی بین دانش آموزان زنجانی
مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گفت: به منظور جمع آوری کمک های دانش آموزان زنجانی به جشن نیکوکاری ونهادینه شدن فرهنگ احسان ، انفاق و نیکوکاری 83 هزار پاکت مهربانی مدارس استان زنجان توزیع می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان به نقل از موج رسا; هدایت صفری اظهار کرد: جشن نیکوکاری امسال با «شعار جوانه لبخند می کاریم»درسه روز در سطح پایگاههای جمع آوری کمک های مردمی در معابر ،میادین ،مساجد مصلی هاو مدارس استان زنجان برگزار می شود.

صفری با بیان اینکه جشن نیکوکاری هرساله بانزدیک شدن به بهار طبیعت وسال نو به به منظور جمع آ وری کمک های مردمی به خانواده های نیازمند برگزار می شود افزود: امسال جشن نیکوکاری روزهای 16 اسفند در مدارس 17در معابر عمومی شهرها وروستاهاو 18اسفند در میعادگاههای نماز جمعه برگزار خواهد شد.

صفری با بیان اینکه دین مبین اسلام دین رحمت ،محبت ومهربانی است، عنوان کرد: به منظور مشارکت دانش آموزان در کارهای خیر ونهادینه شدن فرهنگ احسان ونیکوکاری وحس نوعدوستی 83هزار پاکت نیکوکاری در بین دانش آموزان مدارس زنجان توزیع می شود.

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان با اشاره به اینکه 24هزار635 خانوار با جمعیت 42 هزار361نفری از خدمات مستمر وغیر مستمراین نهاد در این استان بهره مند هستند خاطرنشان کرد: کمک های جمع آوری شده از مدارس بین 3هزارو68دانش آموز تحت حمایت این نهاد توزیع می شود .

صفری با تاکید بر اینکه کمک های جمع آوری شده در مدارس با تشخیص آموزش وپرورش استان زنجان در بین دانش آموزان نیازمند همان مدارس توزیع می شود،گفت: برای بالا بردن میزان مشارکت های مردمی در جشن نیکوکاری امسال تلاش شده است از ظرفیت افراد خیر ونیکوکار در کلیه صنوف ومشاغل استفاده شود .

مدیر کل کمیته امداد استان در پایان با دعوت از از مردم خیر ونیکوکار زنجان برای همراهی وهمدلی با این نهاد برای کمک به نیازمندان در آستانه سال نو ادامه داد در کنار پایگاههای جمع آوری کمک های مردمی مستقر در سطح شهر ومیعادگاههای نماز جمعه خیران زنجانی می توانند از طریق شماره‌گیری *8877*024# در این کار خداپسندانه مشارکت کنند.

۱۴ اسفند ۱۳۹۶ ۱۲:۱۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید