اخبار

عیدی مستمری‌بگیران از ١٥ اسفند بر اساس حروف الفبا پرداخت می‌شود

عیدی مستمری‌بگیران از ١٥ اسفند بر اساس حروف الفبا پرداخت می‌شود
مدیرکل تامین‌اجتماعی استان زنجان گفت: عیدی مستمری‌بگیران از ١٥ اسفند بر اساس حروف الفبا پرداخت می‌شود

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان به نقل از ایسنا مسعود علیاری اظهار کرد: عیدی بازنشستگان و مستمری‌بگیران سازمان تأمین‌اجتماعی از ١٥ لغایت ٢٢ اسفندماه براساس حروف الفبا پرداخت می‌شود و مجموع اعتبار اختصاص‌یافته برای پرداخت عیدی بازنشستگان سازمان، حدود ٢١٠٠ میلیارد تومان است .
 
این مسئول ادامه داد: بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده، مستمری‌بگیرانی که نام خانوادگی آنان با حروف غ ، ذ ، ن و م آغاز می‌شود، عیدی خود را در روز ١٥ اسفند ماه دریافت می‌کنند و مستمری‌بگیرانی که نام خانوادگی‌شان با حروف ک، د، ش، ع آغاز می‌شود نیز عیدی خود را ١٦ اسفند دریافت می‌کنند .
 
وی افزود: بازنشستگانی که نام خانوادگی آن‌ها با حروف گ، ل، و، ه ، ی آغازمی‌شود، روز ١٧ اسفند عیدی دریافت می‌کنند. علاوه بر این در روز ١٧ اسفندماه عیدی مستمری‌بگیرانی که از بانکی غیر از بانک رفاه کارگران مستمری دریافت می‌کنند، به حساب آن‌ها واریز می‌شود .
 
علیاری تصریح کرد: روز ١٩ اسفند ماه عیدی بازنشستگانی که نام خانوادگی آنان با حروف ط، خ، س، ظ، ر، ق آغاز می‌شود، پرداخت خواهد شد و آن دسته از بازنشستگان و مستمری‌بگیرانی که نام خانوادگی آن‌ها با حروف ح، ف ، ض، ز، ژ، ص، ج ، چ شروع می‌شود، مستمری خود را در تاریخ ٢٠ اسفند دریافت می‌کنند .
 
مدیرکل تامین‌اجتماعی استان زنجان یادآور شد: مستمری‌بگیرانی که نام خانوادگی آن‌ها با حروف پ ، ت ، ث ، ب و ا آغاز می‌شود نیز در تاریخ ٢١ اسفند و افرادی که نام خانوادگی‌شان با حرف آ شروع می شود در تاریخ ٢٢ اسفند ماه عیدی خود را دریافت می‌کنند.

۱۵ اسفند ۱۳۹۶ ۰۸:۲۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید