اخبار

کارکنان دولت می توانند با اجرای طرح شکرانه سلامت به مددجویان بهزیستی کمک کنند

کارکنان دولت می توانند با اجرای طرح شکرانه سلامت به مددجویان بهزیستی کمک کنند
مدیر کل بهزیستی استان زنجان با اشاره به اجرای طرح شکرانه سلامت گفت: در آستانه فرا رسیدن سال نو و در راستای بهبود وضعیت معیشتی مددجویان و ایتام ، کارکنان دولت می توانند با اختصاص آخرین رقم حقوقی خود به جامعه هدف بهزیستی کمک کنند
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان به نقل از خبرگزاری برنا، محمد محمدی اظهار نمود: در طرح شکرانه سلامت کارمندان با اعلام درخواست کتبی به واحد های زیر مجموعه خود ، مبلغی را معین کرده تا از حقوق آنها کسر و به حساب مشارکت های مردمی بهزیستی واریز گردد تادرجهت رفع نیاز مددجویان و معلولین و ایتام هزینه گردد .

این مقام مسئول با اشاره به اینکه باید در راستای رفع مشکلات مددجویان گام برداشته شود گفت: با تحقق این امر می‌توانیم گام‌های بسیار مهم و تاثیرگذاری را به منظور زدودن آلام و مشکلات مالی جامعه هدف برداریم.

مدیر کل بهزیستی استان زنجان یادآور شد: بهزیستی در تلاش است تا بتواند معلولین و مددجویان خود را به استقلال و خودکفایی برساند تا از این طریق ضمن کسب استقلال مددجویان عزت نفس خودرا بازیابند.

وی با بیان اینکه مبالغ واریزی توسط کارکنان دولت در بخش های مسکن، جهیزیه، تحصیل، اشتغال و ....مددجویان بهزیستی مورد استفاده قرار می گیرد تصریح نمود: عموم مردم می توانند با مشارکت و نقش کلیدی خود در فعالیت های بهزیستی بصورت کمک های نقدی و غیر نقدی خود را با نیت عام و خاص مشارکت نمایند.

محمدی با اشاره به نقش کلیدی و پررنگ خیرین در راستای اهداف خیرخواهانه به جامعه هدف بهزیستی گفت: این مهم می تواند علاوه بر اجر معنوی گره گشای زندگی مددجویان و نیازمندان واقعی جامعه باشد.

وی گفت: بهزیستی با اجرای طرح حامی ، طرح شکرانه سلامت ، طرح ضیافت مهربانی و بیمه کودکان آسمانی و دریافت کمک های نقدی خیرین زنجانی گام مهم و اساسی در جهت توانمند سازی این قشر از جامعه بر می دارد.

وی افزود: آگاه سازی جامعه با خدمات گسترده و متنوع سازمان ، ایجاد امید و حس نوع دوستی در دل مددجویان و همچنین تقلیل و رفع مشکلات معلولین و مددجویان از اهداف اصلی این طرح است و با توجه به اینکه استان زنجان یکی از استانهای مذهبی و دارای خیرین بسیار است این طرح می تواند در رفع مشکلات مددجویان بهزیستی موثر باشد.
۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ۱۳:۴۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید