اخبار

اجرای طرح آماده باش نوروزی در مراکز درمانی بستری تامین اجتماعی استان زنجان

اجرای طرح آماده باش نوروزی در مراکز درمانی بستری تامین اجتماعی استان زنجان
مدیر درمان تامین اجتماعی استان گفت: به منظور ارائه خدمات مستمر در ایام نوروز، طرح آماده باش نوروزی در مراکز درمانی بستری تامین اجتماعی استان اجرا می شود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان به نقل از خبرگزاری شبستان، علی محمدی اظهار کرد: در راستای  ارتقای سطح کیفی و کمی خدمات درمانی سازمان تامین‌اجتماعی طرح آماده باش نوروزی در مراکز درمانی بستری تامین اجتماعی استان اجرا می شود.
وی با بیان اینکه طرح مذکور به منظور رفاه حال مراجعه‌کننده‌ها به ویژه بیمه‌شدگان با تشکیل ستاد نوروزی به اجرا درمی‌آید، ادامه داد: در تعطیلات نوروز بیمارستان‌های امام حسین (ع) و امید ابهر بطور شبانه‌روزی به ارائه خدمت مشغول خواهند بود.
این مقام مسوول با بیان اینکه روسای بیمارستان ها برنحوه ارائه خدمات به بیماران نظارت خواهند کرد، گفت: این طرح با نصب بنر در ورودی های شهر به مردم اطلاع رسانی خواهد شد.
مدیر درمان استان زنجان تصریح کرد: بیماران و بیمه شدگان می توانند هر گونه مسائل و مشکلات مراکز درمانی تامین اجتماعی استان را در طول تعطیلات نوروزی از طریق سامانه پیامک شماره 10001420241  و یا از طریق شماره تلفن 33424713  مراتب را به کشیک ایام نوروزی ستاد اطلاع دهند.
۱۷ اسفند ۱۳۹۶ ۱۱:۲۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید