اخبار

بانوان از حضور در فعالیت‌های اقتصادی ترس نداشته باشند

بانوان از حضور در فعالیت‌های اقتصادی ترس نداشته باشند
یک بانوی کارآفرین گفت: بانوان از حضور در فعالیت‌های اقتصادی ترس نداشته باشند، زیرا با اراده می‌توان به اهداف مورد نظر رسید.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان به نقل از ایسنا، مریم زاهد اظهار کرد: حضور بانوان در عرصه‌های اجتماعی و اقتصادی می‌تواند در توسعه کشور بسیار موثر باشد و آنچه در این رابطه بسیار مهم است اراده بانوان برای حضور در این عرصه است، زیرا برای حضور موفق در همه عرصه‌ها باید با اراده قوی و آگاهی کافی وارد میدان شد تا به اهداف تعیین شده و مورد نظر دست یافت.
وی که در نشست بانوان کارآفرین استان زنجان جزو 16 بانویی بود که تجلیل شد، افزود: شاید بانوان در بدو ورود به عرصه فعالیت‌های کارآفرینانه و اقتصادی با اندکی سختی مواجه باشند، ولی این مسئله نباید مانع از ادامه راه باشد و قطعا با اعتماد به نفس و اراده و پشتکاری که بانوان دارند می‌توان به خوبی راه را ادامه داد.
زاهد با اشاره به اینکه یکی از موارد مهم در رسیدن به موفقیت، استفاده از نیروی توانمند و صادق در مجموعه است، خاطرنشان کرد: یک کارآفرین موفق همان‌قدر که به افزایش آگاهی خود اهمیت می‌دهد در انتخاب مجموعه کاری دقت کرده و سعی می‌کند با نیروی کارآمد اهداف را با قوت پیش ببرد.
این بانوی کارآفرین به نقش مهم حمایت از خانواده در رسیدن به موفقیت اشاره و خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه یک بانوی کارآفرین نقش مهمی هم در اداره خانواده به عنوان مادر و همسر و حتی دختر دارد باید از سوی سایر اعضای خانواده مورد حمایت قرار گیرد زیرا این مساله قوت قلبی برای بانوان است.
به گزارش ایسنا، مریم زاهد مدیریت مجتمع کشت و صنعت سبز دشت را بر عهده دارد که از سال 53 و به همت پدرش تاسیس و از 20 سال گذشته توسط این بانوی موفق اداره می‌شود و در حال حاضر با فعالیت در 10 استان برای 1500 نفر به صورت مستقیم ایجاد اشتغال کرده است.
۱۹ اسفند ۱۳۹۶ ۰۸:۳۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید