اخبار

کسب سه مدال رزمی آسیایی 2018 توسط کارکنان بیمارستان امید ابهر

کسب سه مدال رزمی آسیایی 2018  توسط کارکنان بیمارستان امید ابهر
روابط عمومی بیمارستان امید ابهر:ورزشکاران صاحب ذوق ابهری اعزامی قهرمانان باشگاه رزمی ایثار حلقه صالحین شهید مرتضی انباری بیمارستان امید به نمایندگی از استان زنجان صاحب سه مدال ارزشمند رزمی آسیایی 2018 این مسابقات شدند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان به نقل از روابط عمومی بیمارستان امید ابهر ، در مسابقات اور آسیایی 2018   سبک جهانی سوپر ساباکی که با حضور چند کشور به میزبانی کشور عزیزمان از تاریخ 8 تا 11 اسفندماه در ورزشگاه شهید معتمدی (کارگران) برگزار گردید، ورزشکاران صاحب ذوق ابهری اعزامی قهرمانان باشگاه رزمی ایثار حلقه صالحین  شهید مرتضی انباری بیمارستان امید به نمایندگی از استان زنجان صاحب سه مدال ارزشمند رزمی آسیایی 2018 این مسابقات شدند.

مهدی دودانگه مقام اول این رشته را با کسب مدال طلا در رده سنی جوانان از آن خود کرد ، معظم علی دودانگه مقام اول طلا در رده پیشکسوتان را بدست آورد و ابوالفضل یوسفی به مقام سوم این دوره از مسابقات با کسب مدال برنز در رده سنی بزرگسالان نائل شد.

گفتنی است  مربیگری وسرپرستی این تیم ، بعهده معظم علی دودانگه بود که قرار است مدال آوران به مسابقات جهانی دعوت شوند.

این موفقیت بزرگ با تلاش و فعالیت رزمی کاران سخت کوش و مساعدت وحمایت  ورزش دوستان از جمله دکتر یوسفی رئیس بیمارستان امید ابهر، و علی کاوندی مدیر این بیمارستان همراه بود.

این گزارش حاکی است مسئولین بیمارستان امید در کنار انجام وظیفه اصلی خود ، به فعالیت های گسترده ورزشی ، فرهنگی کارکنان بهاء داده بطوریکه  انجام  مستمر پیاده روی ، مهیا سازی زمین ورزشی، تجهیز امکانات سالن ورزشی،  تشکیل چندین تیم ورزشی و کسب چندین مقام کشوری  توسط ورزشکاران و کارکنان این مرکز درمانی  از جمله  این فعالیت ها می باشد.
۲۰ اسفند ۱۳۹۶ ۱۰:۰۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید