اخبار

اولین جلسه ستاد بزرگداشت هفته کار و کارگر برگزار شد.

اولین جلسه ستاد بزرگداشت هفته کار و کارگر برگزار شد.
سرپرست امور اجتماعی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان زنجان از برگزاری اولین جلسه ستاد بزرگداشت هفته کار و کارگر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، مرتضی بنیادی در این جلسه ضمن تبریک فرارسیدن سال جدید با اشاره به اهمیت بزرگداشت مقام کارگر به عنوان سرمایه های ارزشمند این کشور گفت: کارگران در جنگاقتصادی همواره پیشرو بوده اند، تمام تلاش خود را برای حفظ و صیانت از کارگران و کارفرمایان به کار خواهیم برد.

وی تصریح کرد: ضروری است برنامه های هفته کار و کارگر که با اعیاد شعبانیه خصوصا ولادت حضرت قائم عجل ا.. تعالی فرجه و جشن نیمه شعبان مقارن می باشد، بهتر و پربار تر از سال های گذشته برگزار شود و جایگاه واقعی و ارزشمند کار وتولید به خوبی تبیین و به معنای واقعی از این قشر زحمت کش تکریم به عمل آید.

سرپرست امور اجتماعی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان ادامه داد: برای رسیدن به این منظور از تمامی ظرفیت های دستگاه مربوطه استفاده و از تشکل های کارگری و کارفرمایی و همه نهادهای تاثیر گذار دعوت به همکاری نموده و خواستار مشارکت آنها در برگزاری مراسم های بزرگداشت هفته کار و کارگر  شد.

در این جلسه پیشنهاداتی جهت تدوین و برنامه ریزی برای برگزاری مراسم های بزرگداشت هفته کار و کارگر ارائه شد.

دیدار باخانواده معزز شهدای کارگری، آیین غبارروبی وعطرافشانی گلزار شهدا، حضور در نماز جمعه و سخنرانی در مصلیاستان، همایش بزرگ روز بسیج کارگری و همچنین برگزاری مسابقات رالی خانوادگی و مسابقات فرهنگی_ ورزشی از دیگر برنامههای پیشنهادی مطرح شده  در طول هفته کار و کارگر بود.

 

 

 

۲۱ اسفند ۱۳۹۶ ۱۱:۴۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید