اخبار

پیام مدیرکل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان به مناسبت 22اسفند روز بزرگداشت مقام شهدا

پیام مدیرکل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان به مناسبت 22اسفند روز بزرگداشت مقام شهدا
مدیرکل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان به مناسبت روز 22اسفند روز شهدا پیامی صادر نمود

بسم رب شهداء و الصدیقین
خورشید، بزرگ ترین مؤذن صبح است و شهید، والاترین مکبر آزادگی؛ و کدام تکبیر، رساتر و فراگیرتر از شهادتینی که در بی تعلق ترین ثانیه های زندگی، بر زبان شهید جاری می شود؟!
آری! رهایی، محصول دل سپردگی مردان جهاد، به عالمی فراتر از خاک است؛ محصولی که توازن عقل های زمین را درهم می شکند. پس سلام بر شهدا که ایستاده می میرند
22 اسفند روز ملی بزرگداشت شهدا را ضمن ارج نهادن به مقام شامخ شهدای انقلاب ، شهدای دفاع مقدس به خانواده معزز ایشان که در جهت یاری رساندن به اسلام و زنده نگهداشتن آرمانهای مقدس امام راحل (ره) و انقلاب اسلامی به خون غلتیدند ودر جوار باریتعالی آرام گرفتند ، درود و تهنیت میفرستیم و گرامی میداریم.
چراکه استقلال ، عظمت، عزت و امنیتی که امروزه در مرزهای کشور عزیزمان حاکم است همواره مدیون جانبازی ها و فداکاریهای شهادت طلبانه این شهیدان خدایی بوده است.
خصوصا شهدای خانواده بزرگ کار و کارگری که با تکیه بر مفاهیم والای جهاد و شهادت به رسالت خویش عمل کرده و در هشت سال دفاع مقدس الفبای جوانمردی، ایثار و عدالت را با نثار جان خویش و صف آرایی در برابر دشمن معنا بخشیدند و بدین ترتیب تا آخرین نفس از کیان میهن دفاع و پاسداری کردند .
که ماحصل آن چیزی جز آزادگی و آبادانی ایران اسلامی نیست.
از درگاه ایزد متعال عظمت اسلام و مسلمین و عزت و سربلندی را برای خانواده معزز شهداء و جانبازان سرافراز و اسرای والا مقام مسئلت می نماییم.
۲۱ اسفند ۱۳۹۶ ۱۲:۱۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید