اخبار

تاسیس شرکت های تعاونی مشاوره روابط کار

تاسیس شرکت های تعاونی مشاوره روابط کار
رئیس روابط کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان از تاسیس شرکت های تعاونی مشاوره روابط کار خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، مهناز احمدی گفت: جهت تایید صلاحیت علمی اشخاصی که می توانند با ثبت شرکت های تعاونی مشاوره فعالیت مشاوره ای خود را در زمینه روابط کار داشته باشند، اداره روابط کار تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، آزمون برگزار می کند.

احمدی افزود: اشخاص حقیقی از جمله کارشناسان بازنشسته وزارت متبوع می توانند با رعایت قوانین و مقررات ثبت شرکت های تعاونی نسبت به تاسیس و ایجاد شرکت تعاونی مشاوره روابط کار و تدریس قوانین و مقررات کار اقدام نمایند و نیازبه اخذ مجوز از سوی وزارت متبوع ندارند.

وی ادامه داد: در صورتیکه متقاضیان بخواهند بر اساس آیین نامه صدور پروانه آموزش روابط کار و صدور پروانه مشاوره روابط کا، پروانه تایید صلاحیت آموزش روابط کار و مشاوره روابط کار را از وزارت متبوع دریافت نمایند باید مطابق آیین نامه ها عمل نمایند.

رئیس روابط کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با اشاره به اینکه این آزمون برای اولین بار است که برگزار می گردد، ادامه داد: با توجه به تعداد اشخاص متقاضی در مرحله اول  آزمون کتبی برگزار می شود و پس ازآن با افرادی که امتیاز لازم را کسب کرده اند،  مصاحبه خواهد شد.

۲۲ اسفند ۱۳۹۶ ۱۱:۰۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید