اخبار

انتخابات نمایندگان کارفرمایان در مراجع حل اختلاف شهرستان زنجان

انتخابات نمایندگان کارفرمایان در مراجع حل اختلاف شهرستان زنجان
مدیر روابط کار اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان از برگزاری انتخابات نمایندگان کارفرمایان در مراجع حل اختلاف شهرستان زنجان با حضور 448 نفر از کارفرمایان واحدهای صنعتی و تولیدی خبر داد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، هومن امیدوار اظهار کرد: حوزه روابط کار اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان اقدامات متعددی را طی سال جاری انجام داده است.

وی با اشاره به برگزاری دوره شرایط کار به تعداد 30 نفر و آموزش کارکنان روابط کار ( ماموران تحقیق، ماموران ابلاغ و متصدیان روابط کار ) افزود: همچنین امسال کلاس آموزشی مشاغل سخت و زیان‌آور برای اعضای اصلی شوراهای اسلامی کار برگزار شده است.

مدیر روابط کار اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان از برگزاری انتخابات نمایندگان کارفرمایان در مراجع حل اختلاف شهرستان زنجان با حضور 448 نفر از کارفرمایان واحدهای صنعتی و تولیدی خبر داد و بیان کرد: برگزاری جلسات متعدد برای کارگران برای ایجاد تشکلات کارگری در واحدهای مشمول نمایندگان کارگران نیز از دیگر اقدامات انجام شده در این حوزه است.

امیدوار همچنین از طراحی نرم‌افراز بررسی کارهای سخت و زیان‌آور در حوزه روابط کار اداره کل تعاون استان خبر داد و بیان کرد: مشخص شدن مراحل بررسی و اینکه فرم تقاضا هم اکنون در کدام یک از ادارات اجرایی متوقف شده است، افزایش دقت در نامه‌ها و همچنین افزایش رضایت‌مندی ارباب رجوع از مزایای این نرم‌افزار است.

وی در ادامه از تهیه نرم‌افزار کنترل و پایش اجرای ماده 87 قانون کار (نقشه‌های ساختمانی)، برگزاری دوره آموزشی به میزان 2 هزار و 180 نفر ساعت کلاس برای کارفرمایان و 7 هزار و 800 نفر ساعت کلاس برای کارگران و  6760 هزار نفر ساعت برای مسؤولان ایمنی خبر داد و گفت: تعداد مسئولان ایمنی آموزش دیده در کارگاه‌ها تاکنون 96 نفر بوده است.

۲۲ اسفند ۱۳۹۶ ۱۲:۴۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید