اخبار

ارائه ۲۷ هزار و ۸۶ نفر ساعت آموزش مهارتی در بخش کاهش آسیب‌های اجتماعی

ارائه ۲۷ هزار و ۸۶ نفر ساعت آموزش مهارتی در بخش کاهش آسیب‌های اجتماعی
رئیس مرکز فنی‌و‌حرفه‌ای شهید مفتح زنجان گفت: در سال‌جاری ۲۷ هزار و ۸۶ نفر ساعت آموزش مهارتی در بخش کاهش آسیب‌های اجتماعی به علاقه‌مندان ارائه شده است

 به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان به نقل از خبرگزاری فارس علی افشاری اظهار کرد: آموزش‌های فنی حرفه‌ای با رویکرد مهارت‌آموزی برای افرادی که به دنبال کار هستند با جدیت تمام در استان زنجان دنبال می‌شود.

وی با اشاره به اینکه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای در بخش‌های مختلف صنعت، خدمات، کشاورزی و فرهنگ و هنر ارائه می‌شود، افزود: این آموزش‌ها در بخش‌های مختلف از جمله پایگاه‌های ثابت و سیار شهری و روستایی، سکونت‌گاه‌های غیررسمی، پادگان‌ها و صنایع و صنوف ارائه می‌شود.

 رئیس مرکز فنی‌و‌حرفه‌ای شهید مفتح زنجان با اشاره به اینکه در سال‌جاری در بخش مهارت‌آموزی در محیط کار ۱۸ هزار و ۸۹۳ نفر ساعت آموزش به مهارت‌آموزان ارائه شده است، افزود: ۳۳ نفر از این دوره‌ها بهره‌مند شدند.

افشاری با اشاره به اینکه یک هزار و ۸۶۴ نفر دوره از آموزش‌های بخش شعب ثابت شهری مرکز فنی و حرفه‌ای شهید مفتح بهره‌مند شدند، گفت: در این دوره‌ها ۳۵۹ هزار و ۵۲۲ نفر ساعت آموزش به علاقه‌مندان ارائه شده است.

وی همچنین از ارائه آموزش به میزان ۱۵۵ نفر ساعت در محیط پادگان خبر داد و افزود: این تعداد افراد ۲۳ هزار و ۸۸ نفر ساعت آموزش را دریافت کرده‌اند.

رئیس مرکز فنی‌و‌حرفه‌ای شهید مفتح زنجان با اشاره به اینکه مرکز شهید مفتح ۳۲۰ نفر دوره آموزش فنی حرفه‌ای برای علاقه‌مندان در مناطق روستایی برگزار کرده است، ادامه داد: این تعداد دوره برای ۶۸ هزار و ۴۶۵ نفر ساعت آموزش به مهارت‌آموز روستایی برگزار شده است.

وی از ارائه ۷۳ هزار و ۸۷۳ نفر ساعت آموزش در بخش صنایع و صنوف خبر داد و گفت: یک هزار و ۷۷ نفر دوره در این بخش به علاقه‌مندان ارائه شده است.

رئیس مرکز فنی‌و‌حرفه‌ای شهید مفتح زنجان با اشاره به اینکه نفر دوره آموزش در شعب شهری برگزار شده است، گفت: در این دوره‌ها ۷۸ هزار و ۹۵۰ نفر ساعت آموزش به علاقه مندان ارائه شده است

افشاری با اشاره به اینکه در سال‌جاری ۱۴۴ نفر دوره از آموزش‌های بخش کاهش آسیب‌های اجتماعی بهره‌مند شده‌اند، گفت: در این دوره ۲۷ هزار و ۸۶ نفر ساعت آموزش و علاقه‌مندان ارائه شده است.

 

۲۴ اسفند ۱۳۹۶ ۰۹:۴۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید