اخبار

انتشار بیش از 700خبر در سایت اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان

انتشار بیش از 700خبر در سایت اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان
مدیر روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان از انتشار بیش از 700 خبر در سال 96 در سایت اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون استان زنجان، رسول احدی با اشاره به اینکه یکی از سیاست‌های اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان، اطلاع‌رسانی درباره اقدامات صورت گرفته در بخش تعاون و کار و رفاه است، اظهار کرد: در این راستا با همکاری خبرگزاری‌های استان نسبت به انعکاس عملکرد بخش‌های مختلف اداره کل  اقدام شده است.

وی با اشاره به انتشار به موقع اخبار از طریق سایت اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی  استان افزود: تعداد اخبار منتشره در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 100 مورد افزایش یافته است.

احدی با بیان اینکه در پایان سال 96 باید عملکرد روابط عمومی را در حوزه اطلاع رسانی ارزیابی کنیم افزود: با توجه به عملکرد سال 96 باید بررسی کنیم که در سال جدید  و در راستای پیشبرد اهداف وزارتخانه بزرگ تعاون، کار و رفاه اجتماعی از چه راهکارهای موثر و کار آمدی میتوانیم استفاده کنیم.

وی با اشاره به اهمیت اطلاع رسانی اقدامات حوزه های تخصصی گفت: تهیه اخبار و استفاده از فضای مجازی و شبکه های اجتماعی برای رسانه ای کردن اقدامات و فعالیت های انجام شده در حوزه های اشتغال، تعاون، روابط کار و فرهنگی و اجتماعی ضروری است.

مدیر روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان  گفت : در راستای  سرعت بخشیدن به اطلاع رسانی آخرین اخبار استخدامی و کاریابی به کاربران و همچنین دسترسی آسانتر مخاطبان به خواسته های خود، اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی  استان در نظر دارد با همکاری وهمیاری کاریابی های استان اقدام به راه اندازی ربات و کانال استخدام و کاریابی در فضای مجازی نماید تا  کارجویان محترم  با  عضویت در این کانال آخرین آگهی های استخدام را در گوشی تلفن همراه  خود داشته باشند.

احدی در پایان هدف از راه اندازی این کانال را  اطلاع‌ رسانی بهتر به متقاضیان کار  و مقابله با کانالهای غیر مجاز دانست

 

۲۷ اسفند ۱۳۹۶ ۱۱:۰۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید