اخبار

بازرسی دقیقی از تعاونیهایی باغ شهر صورت می‌گیرد

بازرسی دقیقی از تعاونیهایی باغ شهر صورت می‌گیرد
مدیرکل بازرسی استان زنجان گفت: بازرسی دقیقی از تعاونی هایی که اقدام به واگذاری زمین به عنوان باغ شهر به اعضای خود کرده اند، صورت خواهد گرفت.

 
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون استان زنجان وبه نقل از خبرگزاری  مهر داود محمدی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه براساس مصوبه هیئت دولت، همه باغستان های موجود در سطح استان به صورت غیرقانونی واگذار شده اند، افزود برای پیشگیری از وقوع جرم بیشتر و ایجاد مشکلات بعدی با افرادی که دراین خصوص از نام ارگان های دولتی سوء استفاده می کنند برخورد خواهد شد.
 
وی معرفی متخلفان به مراجع قضایی را حتمی عنوان کرد و ادامه  داد: هیچ تعاونی ای حق خرید و فروش اراضی زراعی تحت عنوان مناطق مسکونی و باغ شهر را ندارد و در صورت وقوع چنین پدیده ای، این امر رسیدگی خواهد شد.
 
محمدی با اشاره به این که احقاق حق مردم از وظایف سازمان بازرسی محسوب می شود افزود: هم اکنون 1400 هکتار از اراضی به صورت غیرقانونی به مردم واگذار شده است که این امر کاملاً غیرقانونی است.
 
مدیرکل بازرسی استان زنجان به ضرورت خودداری مردم در خصوص خرید و فروش فیش هایی به عنوان باغ شهر اشاره کرد و افزود: مردم به هیچ عنوان نباید در امر خرید و فروش این گونه زمین ها دخالت کنند، چرا که این اقدام باعث تشکیل پرونده و غیرقانونی است

۵ اسفند ۱۳۸۹ ۰۸:۵۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید