اخبار

ایجاد 2 هزار و 500 فرصت شغلی برای مددجویان زنجانی

ایجاد 2 هزار و 500 فرصت شغلی برای مددجویان زنجانی
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان زنجان از ایجاد 2 هزار و 500 فرصت شغلی برای مددجویان زنجانی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان به نقل از خبرگزاری فارس، هدایت صفری اظهار کرد: اداره کل کمیته امداد امام خمینی استان زنجان در راستای حمایت از مددجویان این نهاد خدمات متعددی ارائه می‌دهد.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر قریب به 40 هزار مددجو زیرپوشش کمیته امداد امام خمینی استان زنجان است، گفت: یکی از مهمترین خدماتی که در حمایت از مددجویان ارائه می‌شود، اشتغالزایی برای آنها است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان زنجان با اشاره به اینکه سال گذشته اقدامات قابل توجهی در حوزه اشتغالزایی مددجویان به لحاظ تحقق اهداف این نهاد در راستای توانمندسازی سالانه 10 درصد از مددجویان صورت گرفت، گفت: در همین راستا سال قبل 2 هزار و 500 فرصت شغلی برای مددجویان این نهاد ایجاد شد.

صفری با بیان اینکه سال قبل بیش از ۴ هزار و 200 فقره تسهیلات قرض‌الحسنه به مددجویان  کمیته امداد زنجان پرداخت شد، تصریح کرد: پرداخت وام‌های قرض‌الحسنه در سال گذشته افزایش چشمگیری داشت.

وی در ادامه به طرح‌های مشارکتی کمیته امداد نیز اشاره کرد و گفت: سال گذشته دریافتی فرزندان محسنین زیرپوشش این نهاد 126 درصد افزایش یافته و به 147 هزار تومان تا پایان بهمن رسید.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان زنجان همچنین از افزایش سرانه دریافتی ایتام نیز خبر داد و گفت: در این حوزه نیز به لحاظ افزایش چشمگیر کمک‌های مردمی که به 317 هزار تومان در پایان 11ماهه سال گذشته رسید، استان زنجان رتبه نخست را کسب کرد.
۱۴ فروردین ۱۳۹۷ ۰۹:۲۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید