اخبار

جامعه کارگری ما باید در سال 97جامعه ای آرام باشد.

جامعه کارگری ما باید در سال 97جامعه ای آرام باشد.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جلسه ویدئو کنفرانس با مدیران کل استان ها تاکید کرد: جامعه کارگری ما باید در سال 97 جامعه ای آرام باشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان: در این جلسه علی ربیعی پس از طرح تشکیل کارگروه تعاون و اشتغال،  بر تشکیل کارگروه های رفاهی و اجتماعی و همچنین توجه ویژه به بنگاههای اقتصادی به عنوان راهکاری مهم در سال جدید تاکید کرد.

ربیعی با اشاره به اینکه تلاش مضاعف برای تحقق برنامه های سالجاری وزارت امری ضروری است افزود: با تعامل و ارتباط مستمر با رسانه های استانی در راستای معرفی وزارت متبوع و فعالیت های آن تلاش جدی صورت گیرد.

وی تصریح کرد: در راستای تحقق برنامه ها و ماموریت های پیش روی وزارت با محوریت رشد اشتغال پایدار، توسعه اشتغال روستائی، توسعه رفاه اجتماعی و ترویج کار، همه دستگاههای اجرایی این مهم را در دستور کار خود قراردهند .

ربیعی در ادامه یکی از برنامه های مدیران در سال جدید را سفر به شهرستانها دانست و بررسی مسایل و مشکلات آنها بویژه در حوزه های مربوط به اشتغال و رفاه اجتماعی را مورد تاکید قرار داد و افزود: مدیران در همین راستا تعامل و ارتباط مستمر با سایر مسئولان استانی و کشوری را در صدر برنامه های کاری خود قرار دهند.

وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی ضمن اشاره به ایجاد کانونهای کار با شرکای اجتماعی مطرح کرد: یکی دیگر از مواردی که بایستی اجرایی شود شناسایی نخبگان استان و افراد موثر در هر استان می باشد تا با پیش بینی یک میز برای ایشان جهت گفتگو  و تعامل برای رفع دشواری های پیش رو و حضور موثر در تحولات اجتماعی اقدام نماییم.

۱۹ فروردین ۱۳۹۷ ۱۰:۳۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید