اخبار

ایجاد اشتغال برای حتی یک جوان نیز ارزش بسیاری دارد

ایجاد اشتغال برای حتی یک جوان نیز ارزش بسیاری دارد
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با بیان اینکه می‌دانیم ایجاد اشتغال برای حتی یک جوان نیز از ارزش بسیاری برخوردار است، گفت: سال 1397 سال حمایت از کالای ایرانی از سوی رهبری معظم انقلاب اسلامی نامگذاری شده است که همه ما می‌توانیم به این مهم کمک کنیم.
 

امیر سرتیپ امیر حاتمی سه‌شنبه‌شب در مراسم بزرگداشت شهید سپهبد صیاد شیرازی که در مسجد 14 معصوم(ع) زنجان برگزار شد، با اشاره به حضور خود در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان زنجان، اظهار کرد: جا برای کار در این حوزه با وجود اقدمات انجام شده در سال 1396، وجود دارد.

وی با بیان اینکه در حوزه اشتغال، برای استان زنجان ایجاد 7 هزار اشتغال در سال 1396 پیش‌بینی شده بود که بر اساس گزارش‌ها 14 هزار شغل ایجاد شد، تصریح کرد: اما مقرر شد برای سال 1397 کار بیشتری صورت گیرد.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با بیان اینکه می‌دانیم ایجاد اشتغال برای حتی یک جوان نیز از ارزش بسیاری برخوردار است، گفت: سال 1397 سال حمایت از کالای ایرانی از سوی رهبری معظم انقلاب اسلامی نامگذاری شده است که همه ما می‌توانیم به این مهم کمک کنیم.

سرتیپ حاتمی با بیان اینکه تولیدکننده با ارتقای کیفیت تولیدی و تعدیل قیمت، خریدار با خرید کالا و فروشنده نیز با فروش کالای ایرانی می‌تواند به شعار امسال و تحقق آن کمک کنند، ابراز کرد:  امیدواریم امسال سال پربرکتی برای ایران باشد.

۲۲ فروردین ۱۳۹۷ ۱۱:۱۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید