اخبار

سرمایه های در اختیار صندوق بازنشستگی کشوری از جنس صیانتی و حق الناس است

سرمایه های در اختیار صندوق بازنشستگی کشوری از جنس صیانتی و حق الناس است
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری تاکید کرد: منابع و سرمایه های در اختیار این صندوق از جنس سرمایه گذاری های صیانتی و حق الناس بوده و ماهیت آن با بیت المال متفاوت است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان به نقل از خبرگزاری مهر، جمشید تقی زاده تصریح کرد: صندوق بازنشستگی کشوری به عنوان یک نهاد برنامه ریز، سیاستگذار و تاثیرگذار در اقتصاد کشور تلاش می کند، هم سو با سیاست های کلان اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و دولت تدبیر و امید و همچنین باتوجه به اسناد بالادستی، به سهم خود در زنجیره ارزش مدیریت اقتصادی کشور نقش آفرینی کند.

وی تاکید کرد: مهم ترین دغدغه صندوق و شرکت های تابعه در سه سال آینده، مهارت تامین مالی است. این برنامه شامل فروش دارایی، سود سهام، جریان نقدینگی پروژه ها و طرح های در دست اجرا و ارتقای تکنولوژی در هر یک از هلدینگ ها باید در کوتاه مدت تهیه و ارائه شده و سبد دارایی های بهینه برای سه سال آینده نیز پیشنهاد شود.

تقی زاده تاکید کرد: یکی از سیاست های مهم سال جدید استفاده از کالا و خدمات ایرانی در کلیه فرایندهای تولید است، بنابراین خرید هرگونه کالا که دارای تولید مشابه در داخل باشد، در سطح همه شرکت ها و زیرمجموعه های تابعه صندوق ممنوع است.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: وقوع هرگونه تخلف و فساد، خط قرمز سازمانی بوده و پاکدستی مدیران همچون گذشته مورد انتظار جدی اینجانب و اعضای هیات مدیره صندوق است.
۲۲ فروردین ۱۳۹۷ ۱۱:۵۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید