اخبار

انعکاس دقیق خدمات در گرو بهره‌گیری از ظرفیت‌های رسانه‌ای دستگاه‌ها است

انعکاس دقیق خدمات در گرو بهره‌گیری از ظرفیت‌های رسانه‌ای دستگاه‌ها است
دبیر شورای هماهنگی روابط عمومی‌ دستگاه‌های تابعه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در استان زنجان گفت: انعکاس خدمات و اقدمات انجام شده در گرو بهره‌گیری از ظرفیت‌های رسانه‌ای دستگاه‌ها است.

رسول احدی در جلسه شورای روابط عمومی دستگاه‌های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان به ضرورت استفاده از خرد جمعی در پیش امور حوزه اطلاع رسانی تاکید کرد و افزود: امیدواریم در سال جاری شاهد همکاری و هم افزایی هرچه بیشتر اتفاقات مطلوب در حوزه روابط عمومی و اطلاع رسانی باشیم.

وی اظهار کرد: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به عنوان بزرگترین وزارتخانه در دولت و با جامعه هدف بیش از ۸۰ درصدی از مردم کشور برای انعکاس دقیق خدماتی که ارائه می‌شود نیازمند هم افزایی و مشارکت گروهی در بین روابط عمومی دستگاه‌های تابعه وزارت متبوع در استان است.
احدی همچنین بیان کرد: برگزاری دوره‌های آموزشی برای بروز رسانی و آموزش‌های تخصصی برای روابط عمومی‌ها یک امر ضروری و قابل پیگیری است.

در ادامه نشست، بعد از تبادل نظر و اخذ نظرات و پیشنهادات مدیران روابط عمومی‌ دستگاه‌های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان، گفته شد هر یک از مدیران آمادگی خود را به منظور فراهم نمودن اقدامات میزبانی از وزیر محترم اعلام کنند.

۲۳ فروردین ۱۳۹۷ ۰۸:۱۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید